Březen 2013

Outfit - 0,001

31. března 2013 v 15:18 | Týna
Tak co říkáte, líbí?

Ano

31. března 2013 v 14:56 | Týna
Ano, už i mě zastihl Ask, tak sem ho dávám a kdo bude chtít a nebude se bát, může se mě na něco zeptat.

Zde->Ask


Rekonstrukce

28. března 2013 v 14:57 | Týna
Tak že jako že nová adminka tohoto blogu, tak chci oznámit rekonstrukci... ;) Nevím jak dlouho to bude trvat, ale pokusím se co nejrychleji... Nevím přesně co bych tu chtěla změnit, ale asi menu, dess. Pokud víte o někom kdo dělá dess, tak napište do komentů, děkuji.

Už to tak je

28. března 2013 v 14:53 | Týna
Ano, bývalá adminka mě poprosila abych vám napsala, že končí, a já jestli chci tak to tu můžu převzít, tak to taky udělám. Od teďka je to můj blog. Domluvila jsem se z bývalou adminkou, že jestli by chtěla, tak mi může když tak napsat.

Ahoj

23. března 2013 v 18:05 | Týna
Ahoj jsem nová adminka, budu se podpisovat jako Týna, je to praktické. Autorka tohoto blogu nemá moc času, tak mě poprosila jestli bych sem nechodila, popravdě taky nemám moc času, ale vzala jsem to, vždycky jsem chtěla mít blog a takhle se mi to tak trochu splnilo.
Nebudu tu psát nějak extra dlouhý článek, jenom, asi to že kdo rád čte povídky, tak je tu asi budu přidávat. Jinak mám ráda všechny skupiny. Mám snad asi všechny vlastnosti. Můj styl je spíše kombinovanej a i přeplácanej. Toť asi vše.

Kusovka 0,04

23. března 2013 v 17:24 | VerisQ :*

23.3.2012 - fjů

23. března 2013 v 17:11 | Ver
Tak copak děláte, já poslouchám písničku, kterou budem zpívat ke konci 9-té třídy, už mám slzy v očích, když vím, že se nikdy, už jako kolektiv se nesetkáme. Chce se mi brečet, nechci skončit, jako kolektiv máme spousty vzpomínek, zážitků tolik hádek jsem prodělali tolik příchodů a odchodů spolužáků ( asi to snámi nemohli vydržet), i když byste přišli do naší třídy o přestávce uviděli byste jak jsme rozděleni na skupiny a moc se nabavíme spolu. Ale když se někomu něco stane tak myslím, že držíme jako kolektiv dobře. Když měl jeden nebo více lidí průser tak ho ostatní podrželi, pomáhali jsem si navzájem. I když byli i takoví co to zkazily, ale byli a jsme dobrý kolektiv. A je to asi naposled co budeme takhle spolu. Je mi nabrečení.

trol - 22.3.2013

22. března 2013 v 11:35 | VerisQ :*
Ha, opět se vám ozývám. Je to tak, nemám moc času, takže jedině kdy můžu psát je ve škole na pc... :D Jenže, nemám na to moc času, tak že nečekejte to jak to bylo starých časů, když jsem byla na blogu od rána do včera, mohla bych tak být, jen že moc se nedostanu na pc na ntb nemám.. Pá

19.3.2013 - co se změnilo

19. března 2013 v 8:39 | Ver
Co se za tu dobu co jsem tady nebyla změnilo.
Nic moc, asi jenom to, že mám delší vlasy a nosím brýle. Pak, že jsem podala přihlášku na kuchařskou školu, jestli někdo podal do Žamberka, tak dejte vědět :D, nechci jít sama do neznámého prostředí. :D Jinak troufám si říct, že jsem dokonce tak trochu změnila styl, zjistila jsem, že když chci tak si dokážu šetřit :D ... A také to co bych chtěla dělat do budoucna, chtěla bych vystudovat tu kuchařku a pak jí na gastronomiii jako nástavbu a pak odjet do London... Můj sen.. :D Mimo jiné jsem objevila úžasnou osobnost, úchvatně píše a je dokonalá (nikoho nemusí zajímat, že se skoro neznáme :P) ...

Menší problémy

19. března 2013 v 8:32 | VerisQ :*
Jak jste si asi všichni všimli, nastali menší problémy. Důvod, ten je docela prostej, jelikož se mi rozbil ntb a naši mě pouštěli na Pc jenom když jsem si potřebovala udělat něco do školy, tak jsem se jaksi nemohla dostat na blog, a mobilem mi to nejde. Tak že jsem nemohla psát, ale jelikož jsem se za ty 3 a půl měsíců naše snažila ukecat, tak to vyšlo ale nebudu tu pořád, ale chci se blogu věnovat, a jelikož nedělám příjmačky jelikož jdu na 3tý obor tak budu mít čas...