Červen 2012

Kristen Stewart jde hlavně o to, aby se jí film líbil

5. června 2012 v 10:30 | VerisQ :* |  osobnosti..
Když si Kristen Stewart vybírá film, ve kterém bude hrát, nikdy prý nemyslí na to, jestli bude úspěšný u diváků.
Dvaadvacetiletá herečka, která si zahrála Bellu Swan v jedné z neúspěšnější sérii Twilight, už nepřemýšlí o tom, jak její film přijme publikum, ale hlavní je pro ni to, jak se líbí jí samotné.
"Nedokázala bych si představit, že bych dělala projekt a myslela na to, jaký bude mít úspěch. Nejdřív se to musí líbit mě samotné, a pak se to možná bude líbit i ostatním. Myslím si, že lidé, kteří to tak nemají, si jasně vybírají jenom podle toho, aby se stali slavnými."

Kristen, která randí se svým hereckým kolegou Robertem Pattinsonem, je vděčná za to, že je v kariéře tak úspěšná a váží si toho, že měla možnost pracovat s tolika talentovanými herci.
"Cítím se tak úspěšná, a to nejen díky filmům, ve kterých jsem hrála, ale také proto, protože jsem pracovala s lidmi, které mám opravdu ráda."

Kristen, která září v novém filmu Sněhurka a lovec po boku Charlize Theron a Chrise Hemswortha, ale připouští, že ne vždycky měla na place dobré zkušenosti.
"Špatnou zkušenost mám jenom s jedním nebo dvěma režiséry. Myslím si, že to nefunguje, když jsou tam lidé ze špatných důvodů nebo tam nejsou ze stejného důvodu. Když se všechno sejde hezky dohromady, je to jako malý zázrak. Ale to se někdy nestává - a pokud tomu tak je, stejně musíš dokončit film."
STARS: Kristen Stewart jde hlavně o to, aby se jí film líbil - foto

Simon Cowell shání pro Demi Lovato chlapa!

4. června 2012 v 10:28 | VerisQ :* |  osobnosti..
Devatenáctiletá zpěvačka, která dřív randila s Joe Jonasem, by byla ráda, kdyby jí její nový šéf a porotce z amerického X Factoru Simon Cowell pomohl najít přítele, i když trvá na tom, že je jako single spokojená.
Když se jí na oficiálních webových stránkách X Factoru zeptali, jestli je ráda za Simonovi plány dát ji s někým dohromady, odpověděla: "Nevím, co to všechno má znamenat, protože já jsem sama spokojená, děkuji. Ale to, co pro mě Simon dělá, je hezké, a já to přijímám."

Demi, která se k porotě X Factoru připojila k Simonovi, Britney Spears a L.A. Reidovi, také prozradila, že by se chtěla vdát a mít děti ještě před třicítkou.
"Chtěla bych se vdát a mít děti do deseti let. Za kluka, který mě vždycky rozesměje. Samozřejmě mě musí přitahovat, ale smyl pro humor je pro mě to hlavní. Není toho tolik, co bych naopak nesnesla. V životě jsem toho udělala tolik, že si nedovolím soudit ostatní. Teď jsem si ale na něco, co bych nesnesla, vzpomněla. Nikdy bych nebyla s někým, kdo chce ovládat ostatní."
STARS: Simon Cowell shání pro Demi Lovato chlapa! - foto

Pink musela do nemocnice

3. června 2012 v 10:27 | VerisQ :* |  osobnosti..
Zpěvačka Pink, vlastním jménem Alesha Moore, se necítila dobře, a tak musela jet do nemocnice. Důvodem byla žaludeční chřipka.
Zpěvačka hitu "So What" na Twitteru umístila fotku z nemocnice, na které leží v posteli na kapačkách a popíjí drink.
"Možná proto, že moje mamka byla celý život zdravotní sestrou na pohotovosti - hoďte na mě nemocniční hadry a napojte mě na kapačku - a jsem šťastná holka! Žaludeční chřipka je na prd, ale morfin ne."

Poté, co Pink stovky lidí popřálo, aby se brzy uzdravila, svoji předchozí poznámku o morfinu (silný lék, který se používá jenom u pacientů, které trpí extrémními potížemi) uvedla na pravou míru s tím, že jenom žertovala.
"Díky za všechna přání k brzkému uzdravení. A ne, morfin k uzdravení žaludeční chřipky nedávají. Možná znovu trpním vředy. Protože se holt moc starám. Je to dar."

Pink není jediná, kdo v poslední době skončil v nemocnici.
V nemocnici si nedávno pobyl i "In Da Club" rapper 50 Cent, který na Twitter umístil foto, jak leží v nemocnici obklopený plyšovými hračkami, kde byl přijat kvůli žaludečnímu viru.
Obrázek z nemocnice na Twitteru vyvěsila i Rihanna, která skončila na kapačkách kvůli vyčerpání organismu po bujarém večírku.
STARS: Pink musela do nemocnice - foto

jehlové podpatky-Pár info.

2. června 2012 v 15:21 | VerisQ :* |  Boty

Jehlové podpatky - zaručená definice ženskosti

Co může více podtrhovat ženskost než boty s vysokými podpatky? Dělají zázraky se vzhledem našich nohou, náhle jim propůjčí krásný tvar, cítíme se v nich sexy a chůzi dělá ladnější. To ovšem jen v případě, pokud se umíme na takových podpatcích pohybovat. Na našich chodnících to mnohdy není jednoduché.
Navíc fascinují i muže, pro které jsou určitým afrodiziakem. Připadáte jim na nich svůdná a křehká. Líbí se jim i vaše nejistá podpatková chůze, nemůžete moc běžet, jen dělat malinké krůčky a tím se zdáte být křehčí a zranitelnější než třeba ve skutečnosti jste, a to v mužích vyvolává pocit ochranitelství a vzrušení.
Výška podpatku se musí řídit podle věku, postavy a účelovosti obuvi. Vysoké podpatky nejsou na celodenní nošení vhodné, doporučují se podpatky ne vyšší než 3 - 4 cm. Pro vysoké ženy jsou ideální podpatky širší a tím pádem stabilnější, vysokým podpatkům by se měly vyhnout. Naopak jsou doporučovány ženám silnějším, kterým opticky zeštíhlí postavu a menším ženám prodlouží nohy, což je jistě žádoucí

Trendy a vychytávky

Nosí se jak velmi úzké, jehlové podpatky, tak i širší, špičky bot nejsou tolik špičaté, do popředí se dostávají kulaté špičky. Prim hrají barvy černá a hnědá, dále vínová, zlatá a nově metalíza. Důraz je kladen na detail, špičky bot jsou zdobeny přezkami, květy a dalšími ozdobami.
K čemu je nosit?
Zajímavá je kombinace vysokých lodiček k bermudám nad kolena a bolerku, můžete takto vyrazit do práce i na večeři s přítelem. Atraktivní jsou cigaretové kalhoty s vyšším pasem a k nim jemné botičky na jehlách. Za podzimního teplého počasí můžeme sáhnout i po kalhotách ve zkrácených délkách či šortkách, ke kterým se vysoké boty přesně hodí. V podobě páskových bot si je můžeme obléci k jemným šatům.Co dělat když bolí nohy?

Že nemáte na nošení vysokých podpatků odvahu a celý den byste na nich nevydržela? Pokud vám to oblečení dovolí, noste u sebe nižší boty na přezutí a podle potřeby je vyměňujte. Nabízíme však i další skvělé řešení. Módní návrhář a designér módních doplňků Cole Haan ve spolupráci s firmou Nike vyvinuli nový typ lodiček, které využívají air technologii, která se dříve používala jen u sportovních bot, a která zaručuje neuvěřitelný komfort a neubírá nic na skvělém designu.
I podpatky mají svá úskalí
Nadměrné nošení obuvi s příliš vysokými podpatky a špičatými špičkami způsobuje nejen onemocnění nohou jako jsou otlaky, mozoly, kuří oka, vbočený palec, vybočený malík, kladívkovité prsty, příčně plochá noha, ale i zkrácení Achillovy šlachy, problémy s krevním zásobením dolních končetin, tuhnutí svalů a bolesti páteře. A chůze na vysokých jehlách prý namáhá i srdce. Choďte proto často bosa, aby si vaše chodidla odpočinula.
Nad jejich padesátiletou historií se nyní zamýšlí londýnská spisovatelka Caroline Cox ve své knize Stiletto. Stiletto neboli podpatek je prostě věc, bez které by naše svádění mělo o hodně méně

Doma

2. června 2012 v 8:36 | VerisQ :* |  zbyteček.:)
Sice jsem už doma nějakou tu hodinu. No dobře přijely jsme v Pátek ve 12:23h, ale já jsem byla tak unavená, spocená a špinavá. Z té poslední cesty domů. No to víte když vám na poslední cestě. Aneb na cestě domů začne pršet. A vy jedete přes polní cestu. A já tam vjedu do pole. Tak se nedivte když jste špinavý a spocený. Tak jsem se jenom osprchla. Pak najedla obědu, a šla se kouknout na blog a na FB a tím to končilo. Ale tím to článkem chci všem kteří se rádi koukáte na můj blog, tak vám chci oznámit že už jsem konečně tady.

Leopardí outfity

1. června 2012 v 15:15 | VerisQ :* |  Outfity
Více v C.Č.