Květen 2012

Leopardí nehty

31. května 2012 v 15:12 | VerisQ :* |  Líčení
Tady ty bych mrtě chtěla.. Podle mě jsou boží..
Více v C.Č.

Že by žlutá

30. května 2012 v 15:10 | VerisQ :* |  Outfity

Ewa Farna měla vážnou autonehodu!

29. května 2012 v 15:07 | VerisQ :* |  osobnosti..
Jedna z nejpopulárnějších českých hudebních hvězd, Ewa Farna, včera prožila jeden z nejhorších dnů svého života.
Idol tisíců teenagerů ještě nemá řidičák příliš dlouho a přesto za sebou už má po včerejším ránu zkušenost, kterou nezažila většina řidičů. Ewa vlivem enormního vypětí v posledních týdnech za jízdy na malý moment usnula a v plné rychlosti sjela ze silnice kousek od domovské Vendryně. Její automobil skončil na střeše a je údajně zdemolovaný.

Mladá zpěvačka tak může mluvit o obrovském štěstí, protože byla ještě včera puštěna z nemocnice, kde se podrobila nutným lékařským vyšetřením. Kromě otřesu mozku a několika povrchových zranění jí ale není vůbec nic. U Ewy jednoduše stáli všichni její strážní andělé!

Nehoda se stala okamžitě terčem bulvárních pisálků a internet se tak včera jen hemžil nadpisy jako "Ewa Farná bourala opilá!". Následně provedená dechová zkouška sice potvrdila přítomnost alkoholu v krvi (Ewa se ráno autem vracela z oslavy úspěšné složené maturity), sama Ewa ale v následném prohlášení vyloučila, že by jela opilá a z toho důvodu nezvládla řízení.

STARS: Ewa Farna měla vážnou autonehodu! - foto
Oficiální vyjádření Ewy:
,,Skutečnou příčinou nehody byla nesmírná únava po pár neprospaných nocích před maturitou. Usnula jsem během jízdy a sjela ze silnice. Auto je naprosto na odpis, já jsem však díky Bohu zřejmě v pořádku. Nejdůležitější pro mě je, že jsem nikomu neublížila. Jsem nyní v nemocnici, utrpěla jsem otřes mozku a pár povrchových zranění. Opilá jsem nebyla. Děkuji Bohu za ochrannou ruku, děkuji rodině a přátelům za podporu a přání brzkého uzdravení. Byl to otřesný zážitek, a ty, jak je známo, formulují hierarchii hodnot. Ještě jednou děkuji Bohu za to, že žiju."
Ewa Farna

Lipo - V temnotě

28. května 2012 v 15:05 | VerisQ :* |  osobnosti..
Liberecký rapper LIPO má nové video. Volba tentokrát padla na píseň "V temnotě" …
Lipo chtěl původně natočit klip na pozitivně laděný song "Neuhýbám z cesty", v nemž hostuje slovenský raper Supa z formace Moja Reč. Jenže předpovídané, stoprocentně krásné počasí, se v den natáčení ukázalo jako stoprocentně nepředvídatelné. Nevlídné povětrnostní podmínky donutily filmaře na poslední chvíli změnit plány a Lipo se rozhodl udělat klip na chmurnou píseň "V temnotě". Co myslíš, bude se tomuhle klipu dařit stejně jako předchozímu, k duetu "Ležím v tvé blízkosti"? Ten překročil na Youtube hranici dvou milionů zhlédnutí …

Na skladbě se hudebně podíleli jablonecký talent WSX a Kenny Rough, Lipův kolega z domovských BPM. V klipu si zahrála herečka Denisa Pfauserová, za kamerou stáli Šmejdy z Dark Hand a Paulie Garand, o střih a postprodukci se postaral Vojta Cvrkal.

Rihanna představila na finále American Idolu dredy!

26. května 2012 v 13:07 | VerisQ :* |  osobnosti..
Nejpopulárnější zpěvačka současnosti vystoupila ve finále prestižní pěvecké show American Idol!
Barbadoská zpěvačka, která v prosinci loňského roku vystoupila i v Praze, předvedla své umění v nočním finále známé televizní pěvecké soutěže American Idol. Už její jedenáctou sérii vysílala televize FOX. Rihanna se na nočním korunování vítěze blýskla parádním vystoupením, které bylo propracované do posledního detailu, od příchodu/příjezdu na stage až do samotného konce. Snad ještě více než samotné vystoupení ale všechny zaujal Rihannin nový účes s dredami! Co myslíš, bude mít Rihanna na hlavě dredy i při nejbližším vlastním koncertu?

Vítězem jedenácté série soutěže American Idol se dnes nad ránem stal jednadvacetiletý zpěvák Phillip Phillips, který ve finále porazil o pět let mladší Jessicu Sanchez! Právě na Jessicu použila porota tzv. divokou kartu a v TOP 7 ji poté, co ji diváci poslali nejmenší počet hlasů, vrátila zpět. V letošní porotě usedli Randy Jackson, Jennifer Lopez a Steven Tyler. Show moderoval známý moderátor Ryan Seacrest, kterého právě tato show vynesla až na samotný moderátorský vrchol a teď má dokonce vlastní rádiovou show a webový informační portál.
STARS: Rihanna představila na finále American Idolu dredy! - foto

Spoiler ke 4.sérii

26. května 2012 v 13:03 | VerisQ :* |  TVD zbytek,novinky
Vím, že je ještě času dost, ale máte už nějaké novinky o další sérii?
Elenina "smrt" těžce dopadne na Matta a Jeremyho. Výkonná producentka Julie Plec říká: "Myslím, že to nejhorší na tom vše je, že ti dva se spolu domluvili a chtěli odvést Elenu z města, aby tohle nemusela být součást jejího života a teď v důsledku jejich chování, že byli v nepravou chvíli na mostě, se Elena bude muset stát něčím, čím nikdy nechtěla být. Matt se s tím bude velice těžce vypořádávat. Zabere mu to nějaký čas než se přes to dostane. A řekla bych, že určitě Jeremy, který takovýhle osud pro svou sestru nikdy nechtěl, bude na celou situaci reagovat a půjde proti Rebece za to, co udělala. Možná to bude tak trošku odveta."

Hrát dvě upírky je pro Ninu výzva

26. května 2012 v 13:02 | VerisQ :* |  TVD herci
Postavu Eleny Gilbert čeká v další sérii velký vývoj. Už totiž podle všeho nebude dál člověkem, ale prožijeme s ní její transformaci v upírku. Vše se přihodilo čistě náhodou, když se snažila zachránit svého kamaráda Matta. To ještě nevěděla, že jí v žilách koluje upíří krev. Teď ji bude čekat šokující zjištění a my budeme sledovat, jak se vypořádá s touto novou životní situací.
Pro herečku Ninu Dobrev je tohle výzva. Je zvyklá hrát už jednu upírku Katherine a teď ji čeká ztvárnění úplně nové Eleny. Jak se s tímto obtížným úkolem vypořádá, aniž by nám splynuly dvě osoby v jednu? Nina Dobrev řekla pro US Weekly: "Teď se ocitám v upířím čtyřúhelníku. Čeká mě hrát dvě upírky, takže výzvou pro mě je udělat je dostatečně odlišné. Když ještě Elena byla člověkem, tak přeci jen to bylo jednodušší. Je mi jasné, že Elena bude bojovat, aby si udržela co nejvíce ze svého lidství. Do jejího života vstoupilo nadpřirozeno a teď aniž by měla na výběr se s tím bude muset vyrovnávat po zbytek svého života."

Nové epizody plánuje televize CW začít vysílat na podzim. Nina Dobrev se těší na nové zkoumání milostného trojúhelníku Stefan - Elena - Damon. Čeká ji ještě zjištění, že Stefan není tím prvním z bratrů, kterého potkala dřív. Čeká nás opravdu mnoho děje a mnoho emocí.

Cameron Diaz chtěla studovat zvířata

26. května 2012 v 13:00 | VerisQ :* |  osobnosti..
Blonďatá herečka prozradila, že si kdysi přála být zooložkou, protože jí zvířata odjakživa zajímala.
Cameron v rozhovoru s odborníkem na volně žijící zvířata Sirem Davidem Attenboroughem na sebe prozradila: "Jsem tak nadšená, že se s vámi setkávám, protože jsem kdysi také chtěla být zooložkou. Myslela jsem si, že mi to vydrží na celý život. A já opravdu zkoumám zvířata, ale ta lidská, protože jsem se nakonec stala herečkou. Když sleduji vaši show, jsem vždycky tak ohromená."

Šestaosmdesátiletý přírodovědec odpověděl, že by byl víc než šťastný, kdyby mohl děvětatřicetiletou Cameron o zvířatech něco naučit: "Mohl bych vás naučit spoustu věcí. Měla byste vidět, jak to vypadá tam venku."

Na to herečka zalaškovala: "Možná bychom mohli mít soukromou prohlídku!"

Cameron se také rozpovídala o tom, jak těžké bylo nosit umělé břicho a zvětšené poprsí, když ve filmu Jak porodit a nezbláznit se hrála těhotnou ženu.
Herečka se smíchem dodává: "Prsa byla pořád větší a větší, bylo tam asi 15 takových těch prsních implantátů. Ale vypadaly opravdu dobře a já jsem si říkala - wow, ty jsou super! Takže jsem je pak všude ukazovala a říkala - podívejte se na ně! Vypadaly fakt opravdově."

Komedie Jak porodit a nezbláznit se je humorným pohledem do života pěti párů v radostném očekávání. Jedním z párů je televizní hvězda a fitness guru Jules (Cameron Diaz) a její partner Evan (Matthew Morrison). Oba přicházejí na to, že život ve světle reflektorů je absolutně nic proti těhotenství.
Na filmík se můžeš těšit od 21. června :).

8 tipů, jak vyrazit na nákupy!

20. května 2012 v 11:07 | VerisQ :* |  Pro holky
Hledáš šaty pro speciální příležitost? Sháníš džíny, které ti padnou jako ulité? Chytře utrácet penízky a zároveň najít oblečení, které se k tobě opravdu hodí, není tak složité, jak se možná zdá!

1/ NAKUPUJ MIMO ŠPIČKU

Je to stejné jako s nákupy na Vánoce. Když jsou obchody prázdnější, je mnohem jednodušší pohybovat se kolem stojanů, najít volnou zkušební kabinku nebo si říct o pomoc prodavačce.
Více v C.Č.Colorka 4

18. května 2012 v 16:54 | VerisQ :* |  Colorizace
Před tím:
Potom:

Spoiler- Klaus

17. května 2012 v 18:18 | VerisQ :* |  TVD zbytek,novinky
Co teď bude Klaus dělat, když to vypadá, že přišel o svou dvojnici, když teď Elenu čeká proměna v upírku.
Výkonná producentka Julie Plec k tomu uvedla tohle: "Ztráta dvojnice pro Klause bude velice špatná a bude ho to ovlivňovat po celou další sérii. Z ničeho nic je velice zranitelný a to z mnoha důvodů. Je tu kůl, který ho dokáže zabít, dále čarodějnice, která ho může vysušit a ještě k tomu nemá už žádnou možnost vybudovat si armádu hybridů, kterou potřebuje - při nejmenším z psychických důvodů - aby se mohl cítit bezpečně. Ještě k tomu se na něj bude zlobit Caroline, jakmile jí dojde, že ji ošálil. Jinými slovy, Klaus nebude příliš šťastný."

Julie Plec pro TV Guide o 4. sérii

17. května 2012 v 18:16 | VerisQ :* |  TVD zbytek,novinky
Proč prostě nemůžou jezdit jinou cestou, která nevede přes Wickery Bridge?
Možná je to jediná cesta do města a z města, ale domnívám se, že od teď už se budou trošku obávat tam jezdit.
Prosím, řekněte mi, že Tyler ve skutečnosti není mrtvý.
Ne, není mrtvý. Přesněji řečeno, když se podíváte na to kouzlo, které jsme použili s Klausem a Tylerem, je to stejné jako to s Esther a Rebekah. Takže pokud a když Klaus opustí Tylerovo tělo, Tyler tam stále bude.
Jaký dopad bude mít na Stefana jeho rozhodnutí následovat Elenino přání zachránit Matta místo ní?
V první epizodě bude hodně lidí pociťovat velkou vinu a trápení a Elena
se s tím vším bude muset vypořádat a v průběhu toho si uvědomí, že stojí před velkým rozhodnutím. Je zřejmé, že Stefan věděl, že se okamžitě vrátí pro Elenu, jenže jí došel čas. A to je to rozhodnutí, které Stefana bude pronásledovat a Damona rozzuří, ale pravděpodobně také dovede Elenu k vysvětlení, proč si vybrala Stefana právě kvůli tomuto rozhodnutí.
Více v C.Č

Že by duhová?

14. května 2012 v 19:15 | VerisQ :* |  Líčení

Gepardí VRRRR

14. května 2012 v 19:13 | VerisQ :* |  Líčení

Modro-fialové oči.

14. května 2012 v 19:08 | VerisQ :* |  Líčení

Sledovanost 3.serie

14. května 2012 v 17:33 | VerisQ :* |  TVD zbytek,novinky
3x01= 2,99 mil.
3x02= 2,52 mil.
3x03= 2,74 mil.
3x04= 2,63 mil.
3x05= 2,89 mil.
3x06= 3,08 mil.
3x07= 3,28 mil.
3x08= 3,51 mil.
3x09= 3,17 mil.
3x10= 3,32 mil.
3x11= 2,81 mil.
3x12= 2,71 mil.
3x13= 2,74 mil.
3x14= 3,08 mil.
3x15= 2,90 mil.
3x16= 2,64 mil.
3x17= 2,69 mil.
3x18= 2,44 mil.
3x19= 2,21 mil.
3x20= 2,22 mil.
3x21= 2,43 mil.
3x22= 2,53 mil.

Největší sledovanost dosáhla epizoda: 3x08 (3,51 mil.)
Nejnižší sledovanost dosáhla epizoda: 3x19 (2,21 mil.)

Colorka 3

14. května 2012 v 17:18 | VerisQ :* |  Colorizace
Před:
Po:
3. Colorka.
P.S.: Njehezčí je ten kus ledu... ;)

New dess-Delena

14. května 2012 v 17:02 | VerisQ :* |  zbyteček.:)
Já jako fanoušek Damona a Eleny. Tak jsem si z nudy udělala jejich dess. Ty barvy jsem zvolila proto že se mi najednou začaly trochu líbit. Ale furt to není takový jako s fialovou. Barvy: Žluto-Oranžová a dess je s: ELENOU A DAMONEM. Jsou prostě dokonalý pár.. Snad se vám to líbí.

2. colorka

13. května 2012 v 17:46 | VerisQ :* |  Colorizace
Asi jsem závislá. Od tý doby kdy jsem zkoušela Colorizovat mě to strašně baví. Nemůžu si pomoct.
Před:
Po:
Vím nejsou to zas tak ty úchvatné colorky. Ale pro začátečníka dobré né.?

Rybí cop

13. května 2012 v 17:27 | VerisQ :* |  Účesy

1. Colorizace

13. května 2012 v 17:18 | VerisQ :* |  Colorizace
Před tím:
Teď:

Fialková :)

13. května 2012 v 17:05 | VerisQ :* |  Oblečky

Modrá od moře =)

13. května 2012 v 16:52 | VerisQ :* |  Outfity