Duben 2012

Daniel Craig si po ránu dává „pivko“

22. dubna 2012 v 10:18 | VerisQ :* |  osobnosti..
Herec Daniel Craig v současné době natáčí bondovku s názvem Skyfall, v němž kultovní postava James Bond vymění svůj obvyklý nápoj Vodka-Martini za sklenici piva značky Heineken. Herec přiznal, že i on si na tomto pivu rád pochutná.
"Je to moje oblíbené pivo. Dávám si ho každé ráno - a kdo ne?"

Daniel plně souhlasí s rozhodnutím nahradit slavný koktejl "protřepat - nemíchat" a dodává, že sponzor se podílí na nákladech na výrobu a propagaci filmu.
"Film stojí hodně peněz. A stejně nebo i více stojí ho prosazovat, takže jdeme, kam jen můžeme. Ohledně piva je teď velký humbuk, ale to není to, o čem ten film je, to slibuji. Nezaprodali jsme se úplně."

A byl to právě Daniel, kterému se pro novou bondovku podařilo získat režiséra Sama Mendese.
"Neuvědomil jsem si, že se jen tak prostě nejde k lidem a nezeptá se jich. Se Samem jsem byl v přátelském vztahu, chatoval jsem si s ním, a pak mi to přišlo na mysl jako záblesk z čistého nebe. A tak jsem řekl - Sice nejsem tou pověřenou osobou, abych tohle dělal, ale neměl bys zájem?"
A tak se Sam setkal s producenty, padli si do oka a ruka byla v rukávě.

Daniel také nastínil vyčerpávající režim filmového štábu při natáčení.
"Jsme tu tak od sedmi ráno, pracovat začínáme v osm a končíme až tak kolem půl deváté večer. Potom si jdu na čtyřicet minut zacvičit po posilovny a pak jdu domů do postele."

Johnny Depp čelí žalobě!

22. dubna 2012 v 10:15 | VerisQ :* |  osobnosti..
Nezmámá žena podala žalobu na herce Johnnyho Deppa za to, že ji jeho ochranka nevybíravým způsobem připravila o místo na koncertě.
Johnny Depp se v prosinci minulého roku zúčastnil koncertu Iggyho Popa v Hollywood Palladiu v Los Angeles. Žena, v soudním procesu označována jen jako Jane Doe, slavného herce obvinila z toho, že dal pokyn své ochrance, aby ji ze svého místa "vystrnadili". Žena tvrdí, že když se vracela na své místo ve VIP zóně, ochranka ji chytila za zápěstí a povalila na zem.

Žena v soudním spisu uvádí, že s ní bylo zacházeno tak hrubě, že její oblečení bylo "pocuchané", přišla o boty a kalhoty měla stáhnuté dolů, takže nabídla pohled na své zadní partie ostatním návštěvníkům koncertu. Ochranka také ženě vytrhla mobilní telefon z ruky.
Žena byla prý vystavena extrémnímu a pobuřujícímu ponížení.

Neznámá žena také tvrdí, že Johnny a ochranka byli po celou dobu semknutí k sobě a povídali si, a Johhny měl přímý dohled nad všemi činy své ochranky, které sám dával pokyny.

Johhny (48) a Hollywood Palladium, kde se koncert odehrál, jsou obviněni z trestních činů jako je nedbalost, napadení, neoprávněné věznění, úmyslné způsobení citové újmy a diskriminace ve veřejných prostorech.

Johnny Depp se brzy objeví v novém filmu Temné stíny (v kinech od 10. 5.).


Miley Cyrus musela do nemocnice

22. dubna 2012 v 10:13 | VerisQ :* |  osobnosti..
Miley Cyrus musela do nemocnice poté, co si pořezala prst při vaření.
Nehoda se udála, když Miley doma připravovala jídlo pro svoji maminku Leticii, babičku Ruth Ann a přítele Liama Hemsworta. Zpěvačka/herečka byla se zaťatými zuby převezena na blízkou pohotovost v San Fernando Valley v Kalifornii, kde ji lékaři ránu rychle zašili. Rána si vyžádala pár stehů, nejednalo se ale o nic vážného. Miley si podle jejího zástupce vedla dobře.

Miley na Twitteru: "Mám to zašité a v dlaze, už jsem v pořádku. Jak můžete vidět na mém výrazu, nebylo to nic příjemného. Zaklínám tě, mixére!"

Co Miley v onen večer kuchtila, není známo. Dříve v ten samý den, ale na Twitteru poděkovala charitě PETA za jejich bezlepkovou veganskou kuchařku s tím, že nějaké recepty jsou opravdu úžasné.

Bodyguard Michaela Jacksona se hlásí k otcovství zpěvákova syna!

22. dubna 2012 v 10:12 | VerisQ :* |  osobnosti..
Člen britské ochranky Michaela Jacksona podnikl všechny právní kroky k tomu, aby dokázal, že je otcem syna zesnulého "Krále popu".
Mistr bojových umění Matt Fiddes, který Michaelovi poskytoval ochranu při jeho návštěvě ve Velké Británii, je na cestě do Ameriky, aby předložil potřebné dokumenty, a žádá o právo navštěvovat desetiletého Blanketa, rodným jménem Prince Michael Jackson II.

Matt tvrdí, že Michaelovi (který měl ještě dvě další děti - patnáctiletého Prince Michaela a čtrnáctiletou Paris) poskytl své sperma v britském hotelu rok před tím, než se Blanket v roce 2002 narodil.
"Jedu poskytnout své DNA a požádat rodinu o přístup k Blanketovi. Chci mít právo ho navštevovat. Michael je jeho otec a já na tom nechci nic měnit, chci ho ale mít ve svém životě. Jediným způsobem, jak toho mohu dokázat, je právní cestou. Myslím si, že Blanket je můj, chci ale konečný důkaz."

Fiddes úředníkům slíbil, že urychlí dodání vzorku DNA, takže budou moci prokázat, zda je biologickým otcem Michaelova nejmladšího syna, a tvrdí, že rodina Jacksonových s ním odmítá komunikovat od jeho dopisu v roce 2009, který jim zaslal po zpěvákově smrti.

Fiddes, který má tři další děti, tvrdí, že po nechvalně slavné události, kdy Michael držel devítiměsíčního syna před zábradlím hotelového balkonu, mu zpěvák v listopadu 2002 dokonce sám řekl, že je Blanketovým pravým otcem.
"Seděl jsem tam a zeptal se ho - Je Blanket můj syn? A on řekl - Je to moje dítě, Matte, ale použil jsem tvoje sperma."

Fiddes dodává, že Michealova matka Katherine (81) udělala všechno pro to, aby jeho prosby o navštívení Blanketa nebyly vyslyšeny s tím, že mu jde jenom o peníze.

Smrt Michaela Jacksona v červnu 2009 zapříčinila smrtelná dávka léku Propofolu. Michael zemřel ve věku padesáti let.

Po smrti Michaela Jacksona vznikl jedinečný snímek THIS IS IT, který nabídl fanouškům a milovníkům jeho hudby unikátní pohled do zákulisí připravované série představení v londýnské O2 Aréně, která se měla stát hudební událostí nejen roku 2009, ale celého desetiletí a možná i více... Hudební dokument vznikl na základě více než stovky hodin filmového materiálu, který byl pořízen během zkoušek, a představuje Jacksonovy nejlepší a nejslavnější skladby.

Jennifer Lopez vyjede na velké světové turné!

22. dubna 2012 v 10:09 | VerisQ :* |  osobnosti..
J-Lo ani ve svých dvaačtyřiceti letech neztrácí dech a chystá se na velikou dávku koncertů!
Před nedávném jsme vás informovali o novém klipu k písni "Dance Again", která je duetem Jennifer s populárním raperem Pitbullem. Ve videu se objevuje i současný přítel J-Lo, mladičký Casper Smart. Vedle něho populární zpěvačka doslova září a zatím to vypadá, že mají idylický vztah.

Tato krásná diva poslední týdny maká víc než kdy dřív a důkazem je i již domluvené celosvětové turné! To by mělo trvat přesně dva měsíce a start je naplánován na červen tohoto roku v Jižní Americe. Můžeš se tedy těšit na horké léto venku a přímo vařící show od Jennifer a spol. na pódiu! Lopez a její tým slibujů nezapomenutelné turné. O fenomenální show by se na pódiu měly postarat desítky profesionálních tanečníků.

Zkoušet začínají prý už od začátku května. Tak uvidíme, jak se Jennifer, která je momentálně jedním ze tří porotců v pěvecké show American Idol, bude dařit. Ohromí davy?

Cameron Diaz - Možná adoptuji dítě!

22. dubna 2012 v 10:08 | VerisQ :* |  osobnosti..
Populární herečka se nechala slyšet, že nevylučuje adopci dítěte!
Devětatřicetiletá herečka, která dříve chodila s Justinem Timberlakem nebo Alexem Rodriguezem, řekla, že možná jednoho dne rozšíří svou rodinu i bez toho, aby musela projít těhotenstvím.

Magazínu InStyle populární herečka řekla: " Společnost je zvyklá ženám ukazovat to, jak by měly žít a jak by očekávala, že budou žít. Nikdy jsem neřekla, že bych nechtěla děti. Pouze je jednoduše zatím nemám. Netuším, co se v mém životě v nejbližších letech přihodí! Může to skončit tím, že dítě adoptuju nebo skončím s partnerem, který už děti bude mít. Kdo ví? Nechci se řídit názory jiných a žít podle představ ostatních. Mám vlastní svět a vytvářím si ho jen a jen já."

Cameron proslavily role ve filmech jako "The Mask" nebo "Charlieho Andílci". " Nikdy bych si nepomyslela, že některá z mých velkých lásek skončí. Ale život je prostě takový a s časem se vyvíjíme. Nelituji žádného vztahu, který jsem měla, protože miluju lásku a pocit zamilovanosti. Když to skončí, říkám přátelům - Sakra, to bolí! - a oni mi jen říkají - To jen ukazuje na to, jak moc jsi schopná milovat! - řekla v rozhovoru půvabná herečka.

Cheryl Cole se vrací!

22. dubna 2012 v 10:08 | VerisQ :* |  osobnosti..
Nový singl a nové album, to si pro všechny své fanoušky připravila krásná zpěvačka Cheryl Cole!
Bývalá porotkyně amerického X-Factoru potěšila své fanoušky zveřejněním informací o novinkách, které chystá. Zpěvačka, kterou nejvíce proslavil po světě hit "Fight For This Love" usilovně pracuje na návratu do podvědomí hudebních fanoušků po celém světě.

Třetí album půvabné zpěvačky by se měl jmenovat "A Million Lights" a první vlaštovkou v podobě singlu z této desky bude song "Call My Name", který zpěvačka zveřejní už zítra! K této skladbě chystá Cheryl také první nový videoklip. Jeho premiéra je stanovená den po svátku všech zamilovaných, tedy ve středu 2.května.

A teď pozor! Singl "Call My Name" pro Cheryl produkoval Calvin Harris a pokud sledujete hudební scénu poctivě, tak jistě víte, že tento chlapík pro Rihannu vytvořil megahit "We Found Love". Máme se tedy opravdu na co těšit! Song by se měl líbit hlavně příznivcům dance music.

Co se týče albumu, ten by měl vyjít v polovině června a objeví se na něm hudební persony jako Will.I.Am nebo Lana Del Rey! Cheryl dává do nového albumu všechno své umění a věří, že se dokáže prosadit. Jména spolupracovníků vypadají zajímavě a my se tak už teď moc těšíme na nová díla!

Martin Harich má nový duet se Celeste!

22. dubna 2012 v 10:07 | VerisQ :* |  osobnosti..
Finalisté Česko Slovenské SuperStar 2 vydávají společný singl!
Velcí kamarádi Martin Harich a Celeste Buckingham vypustili právě dnes na Youtube plnou verzi svého nového singlu "Mám ťa málo".

Celeste před dvěma týdny pokřtila své debutové album "Don`t look back". Za kmotra jí šel slavný slovenský raper Majk Spirit, s kterým má mladá zpěvačka na albu dokonce i duet "Ja a ty". Naopak Martin už má křest svého debutu "Príbeh snov" za sebou několik měsíců. Ani jemu nechyběl na této slavnostní události "při ruce" slavný host. Byla jím několikanásobná slovenská Zlatá Slávica - Zuzana Smatanová (ta má mimochodem venku také novou desku s názvem "Dvere").

Ze skladby "Mám ťa málo" jsou oba dva mladí interpreti podle svých slov doslova nadšení a už nyní přemýšlejí o tom, kdy se zase sejdou při nahrávání nové pecky.

Ve čtvrtek 19.dubna přišel velký den D pro všechny fanoušky Martina i Cel. Singl "Mám ťa málo" se objevil ve své plné verzi na Youtube a prakticky okamžitě začal sbírat pozitivní reakce. Poměr líbí se a nelíbí se na tomto serveru momentálně jasně vyznívá ve prospěch kladných palců ... 128:1! Přejme tedy této zajímavé písničce, ať se jí daři i do budoucna.

One Direction - koncertní videoklipy na Youtube!

22. dubna 2012 v 10:07 | VerisQ :* |  osobnosti..
Vychutnej si atmosféru živých koncertů možná nejpopulárnějšího boybandu současnosti, One Direction!
Klukům z One Direction se náramně daří. Před pár lety o nich ještě nikdo nevěděl a teď jsou z nich hvězdy, s kterými by si chtěly zazpívat mnozí "zavedenější" umělci. V poslední době jim obdiv vyjádřila taková jména jako Justin Bieber, Selena Gomez či Rihanna. Kluci si právě užívají na turné v Austrálii, odkud je i hlavní fotka k tomuto článku (kluci zapózovali s medvídkem Koalou z místní ZOO).

V nejbližších týdnech na tenhle boyband, kterému všichni předvídají hvězdnou budoucnost, čeká turné před americkými fanoušky (a hlavně fanynkami). Kluci si jistě dají velmi záležet na tom, aby své tamnější posluchače přesvědčili o tom, že i live zní velmi dobře a umí připravit nezapomenutelnou show. Ostatně, ty se na to díky VEVU můžeš mrknout v přiložených videích, která byla v pátek zveřejněna.

P.S: Na přelom roku 2012 a 2013 se chystá World Tour. Kluci navštíví Francii, Irsko, Belgii, Španělsko, Portugalsko, USA, Austrálii, UK, Německo, Norsko, Švédsko, a Brazílii.

Nicki Minaj - Už nikdy nechci být chudá!

22. dubna 2012 v 10:06 | VerisQ :* |  osobnosti..
Zpěvačce a raperce Nicki Minaj se v posledních letech v hudebním průmyslu náramně daří ...
Devětadvacetiletá Nicki, která bude mít za několik málo týdnů na Facebooku už přes 20.000.000 příznivců, neprožila zrovna jednoduché dětsví. Její otec na ní byl velmi hrubý a rodina Nicki nikdy neměla příliš mnoho peněz. Zpěvačka si ale myslí, že právě tyto základy jí pomohly na cestě k úspěchu.

" V hudebním byznysu musíte být zvyklý na to, že se všechny dveře zdají být zavřené. Takže když za sebou máte dětství, ve kterém jste stále slýchali: "Ne!", jste na to zvyklý a nepoloží vás to. Já jsem zvyklá, že musím tvrdě dřít, abych něco měla. To je moje výhoda. Už nikdy nechci být chudá a snažím se, abych už nebyla. Vím, jaké to je nemít skoro nic a už ten pocit nikdy nechci zažít. Moje dětství bylo bláznivé, ale dostala jsem se až do stavu, ve kterém jsem si řekla, tak a teď si jdu za tím v co věřím a co chci! Pokud se narodíte se stříbrnou lžičkou u pusy, pravděpodobně v tomhle tvrdém odvětví příliš dlouho nevydržíte a zažijete rychlý pád."

P.S: Nicki před několika týdny vydala své druhé album "Pink Friday: Roman Reloaded" a v červnu se chystá na velké evropské turné!

Justin Bieber a Selena Gomez - pusa na basketu!

22. dubna 2012 v 10:06 | VerisQ :* |  osobnosti..
Justin a Sel se společně byli mrknout na basketbalovou NBA. Ani v hledišti ale neměli klid!
Jeden z nejsledovanějších párů světa, JELENA (Justin Bieber + Selena Gomez) si vyrazil na basketbalové utkání slavné NBA. Během zápasu mezi Los Angeles Lakers a San Antonio Spurs na kostce promítali i záběry ze známé "Kiss cam", tj. kamery, které snímá páry a ty jsou pak na kostce zobrazeny v srdíčku a mají se políbit. To vše za přítomnosti tisíců fanoušků v hale.

Bystré oko této kamery zachytilo během utkání i Justina a Sel. Následoval bouřlivý aplaus zaplněných tribun a po pár vteřinkách váhání i očekávaný polibek slavné dvojice. Věděli jste vůbec, že je Justin velký sportovní fanoušek a třeba zrovna basket umí hrát velmi dobře?

P.S: Justin vydá už za 2 měsíce nové album "Believe"! Následovat bude určitě i množství koncertů. Co myslíš? Přijede i do České republiky? Selena si dává od zpívání na rok pauzu a v roce 2013 se chystá vrátit s novým albem a velkým turné! Momentálně natáčí nový film a velmi aktivně se zapojuje do různých charitativních projektů.

0,01-rozvrh

9. dubna 2012 v 16:40 | VerisQ :* |  Objednané
Ták a opět objednaní výsledek.
Nemám tam zdroj propřípad žeby si je chtěla vytisknout.
Ale při jakémkoliv zveřejňování,kopírování na svůj blog vlož zdroj.

0,01-záložky

9. dubna 2012 v 16:05 | VerisQ :* |  Objednané
Ták dvě záložky.
Nemám tam zdroj propřípad žeby si je chtěla vytisknout.
Ale při jakémkoliv zveřejňování,kopírování na svůj blog vlož zdroj.

Čarodějky 1x01

8. dubna 2012 v 11:04 | VerisQ :* |  Čarodějky ONLINE
Více v C.Č.

Hannah montana 1x11

8. dubna 2012 v 11:01 | VerisQ :* |  Online Hannah montana

Jsou Tylerovy dny sečteny?

8. dubna 2012 v 10:49 | VerisQ :* |  TVD herci
Pokud jsme si všichni mysleli, že Tylerovo pouto s Klausem už nemůže být hrozivější, tak jsme se všichni mýlili. V minulé epizodě jsme se totiž dozvěděli, že s každým úmrtím původního, zemře i celá větev bytostí, které jím byly stvořeny. Což pro naše oblíbené upíry a hybridy z Mystic Falls vůbec není polehčující okolnost. Mohlo by to totiž zapříčinit vyhubení vůbec všech upírů.
Zatímco Tyler je nyní mimo město a snaží se zničit své pouto s Klausem, tak se objevují další problémy, kterým už jen tak nevyvázne. Všichni umírají touhou zbavit se konečně psychopatického Klause, ale budou to moct udělat i teď s vědomím, že ztratí spolu s Klausem i jednoho ze svých blízkých? Myslíte, že je nějaký způsob, jak předejít smrti Tylera?
Bonnie teď pod nátlakem byla nucena zrušit kouzlo propojení Původních, podaří se jí ještě zrušit i jednotlivá propojení s jejich obětmi, které si prošly přeměnou?
Když se obrátíme na knihy, tak v nich Tylera taky nečekal zrovna dobrý osud. Jak myslíte, že to všechno dopadne?

5 důvodů, proč Klaus nezemře ve 3.sérii

8. dubna 2012 v 10:48 | VerisQ :* |  TVD herci

Naše oblíbené časy s TVD 3.sérií se pomalu blíží ke konci a nám pořád vrtá hlavou otázka, zda se tvůrci rozhodnou odrovnat našeho sexy padoucha nebo si najdou způsob, jak mu prodloužit dobu spotřeby. Zde je pět důvodů, proč si server Wetpaint myslí, proč si ponechat Klause do další série.
Více v C.Č.

5.důvodů, proč by si měla Elena zvolit Stefana ve 3.sérii

8. dubna 2012 v 10:46 | VerisQ :* |  TVD herci
Elena se ve svém životě musela vypořádat už s mnoha úmrtími, ale i přesto to má jeden klad - získala dva úžasné, chytré a všestranně zasněné bratry, kteří doslova bojují o její náklonnost. Ačkoliv se zdálo, že ona se Stefanem jsou na dobré cestě k tomu "A žili šťastně až do smrti" po celou dobu prvních dvou sérií, tak ve třetí sérii se podařilo prorazit i Damonovi. Server Wetpaint sepsal 5 důvodů, proč by měla potlačit vznikající city k Damonovi a vrátit se ke své staré osvědčené lásce. A dobře, teď nás můžete "Delena"
Více v C.Č.

Objednej si Záložku

8. dubna 2012 v 9:52 | VerisQ :* |  Objednat
Ááá, další na "Objednej si ...", tenkokrát záložku.
Vyplň:
 • Přezdívku?
 • Blog?
 • S kým?(Nejlepší bude odkaz, max:3obrázky)
 • Kolik záložek?
 • Chceš něco napsat?
 • Souhlasíš pravidly?
Pravidla:
 1. Nevydávat za své!
 2. Nemaž zdroj!
 3. Neupravovat!
 4. Můžeš vytisknout!
P.S.:Těším se na vaše objednávky.

0,01 PNG-na objednávku

8. dubna 2012 v 9:48 | VerisQ :* |  Objednané
Ták moje kamarádka, která si objednala dess, si dokonce už i objednala PNG. To je, ale věrnej zákazník.! Tak tady to je.
1)PNG postavička.
Snad se jí tady ta postavička líbí. Má totiž menší úchylku na draky tam mi poslala obrázek draka, ale moc mi to nešlo. Obvzláště ty nohy, tak prosím těch noh si nevšímejte. Děkuji
2)PNG srdíčko
Tak tady to se mi líbí nejvíce.
Pravidla znáš. Ale i tak
1)Nevydávat za své!
2)Nemaž zdroj!
3)Neupravovat!

P.S.: Napiš do komentářů jestli se ti to líbí.

Objednej si Rozvrh

7. dubna 2012 v 19:58 | VerisQ :* |  Objednat
Rozhodla jsem se na další článek objednej si. Ale tenkokrát rozvrh.
Vyplň:
 • Přezdívku?
 • Blog?
 • Co na to?
 • Barvu písma?
 • Kolik hodin?
 • Chceš na tom napsat hodina od kdy-do kdy?
 • Souhlasíš s pravidly?
Pravidla:
 1. Nevydávat za své!
 2. Nemaž zdroj!
 3. Neupravuj!
Těším se na vaše objednávky.