Březen 2012

Jak kluky úplně poblázníš?

11. března 2012 v 10:53 | VerisQ :* |  Pro holky

Která star je nejvíc sexy?

To, že se klukům bude tutově líbit sexy Rihanna, jsme tušili, ale že skoro stejně zaboduje i Vanessa Hudgens? Zajímavé! Že naopak propadne Britney Spears se dalo čekat, ale že nule jen o chlup unikne i Christina Aguilera? Hm, tak dobrá, kluci... jedeme!

Krásná krok za krokem

11. března 2012 v 10:38 | VerisQ :* |  Pro holky
Holky, přiznejte... líbit se klukům chceme všechny. Jenže samo od sebe to nepůjde. Máme pro tebe beauty rozvrh na víkend, který ti napoví, jak o sebe správně pečovat. P. S.: Uvidíš, že ti ke kolenům padne nejeden týpek.

8:00 VSTÁVAT A CVIČIT!

Nejdřív se ale zdravě nasnídej. Energii ti dodá müsli s mlékem, přidat můžeš i ovoce, nebo celozrnný rohlík se sýrem a rajče.
Sklenička čerstvě vylisované ovocné nebo pomerančové šťávy v sobě skrývá vitamin C důležitý pro tvoje zdraví. A nezapomeň na krátkou několikaminutovou rozcvičku. Začni protažením celého těla, potom udělej několik dřepů a nakonec si lehni na podlahu a pusť se do sedů/ lehů. Sexy bříško tě nemine.

9:00 SKOČ POD SPRCHU

Konečně můžeš skočit pod sprchu. Studený proud vody zpevní pokožku a díky voňavému sprchovému gelu se budeš cítit v pohodě. Na vlasy je nejlepší vlasová kúra.
Vyzkoušej náš recept: smíchej 2 lžíce olivového oleje z pšeničných klíčků s 1 lžící medu, 1 lžící jogurtu, 1 lžící jablečného octa a přidej 2 čajové lžičky citronové šťávy. Směs nanes na vlasy, nech ji 10 minut působit a potom ji spláchni vodou. Vlasy se budou krásně lesknout.

10:30 TVÁŘIČKA BEZ CHYBIČKY

Čisticí pleťová maska a neparfémovaná pleťová voda (např. Garnier, Deramcol, Nivea) zbaví tvoji tvářičku přebytečné mastnoty a černých teček. Mezitím, co bude maska působit, promasíruj masážní rukavicí celé tělo. Půjčit si ji můžeš třeba od mamky. Potom tělo od hlavy až k patě ošetři tělovým mlékem, oblékni se do županu, skoč na gauč, zapni telku a počkej, až se krém vsákne do kůže.

13:00 PERFEKTNÍ MAKE-UP

Možná už tě nebaví líčit se každé ráno stejně. Teď máš čas vyzkoušet si jiné líčení, a tak neváhej a pusť se do toho.
Jestli se chystáš koupit si nová malovátka, pamatuj si, že barvičky na denní make-up musíš zkoušet na denním světle a odstíny na diskošku nebo párty naopak při umělém osvětlení.

15:00 RUCE JAKO Z BAVLNKY

Teď jsou na řadě ruce a nohy. Krásně upravené ruce jsou pro tebe důležité, protože když tě za ně kluk vezme, vždycky se na ně podívá. Proto si udělej manikúru a nehty nalakuj výživným bezbarvým lakem. Jestli tě trápí drsné lokty, ponoř je na chvíli do misek s olivovým olejem. Nohy natři na noc silnou vrstvou krému na nohy a potom na ně natáhni ponožky. Druhý den budeš mít chodidla jako z bavlnky.

17:00 ČAJ O PÁTÉ

Nejvyšší čas, aby sis odpočinula. Novou sílu ti vrátí hrneček černého nebo zeleného čaje. Jakmile se budeš cítit fit, jdi si zaběhat, projet se na kole, zahrát si tenis nebo si zaplavat do bazénu.

19:00 JOGÍNKA

Po každém sportu je potřeba rozhýbané tělo zklidnit. Ze všeho nejlepší je jóga, která ti zároveň pomůže zapomenout na všechny zbytečné trable. Máme pro tebe tip na bezva cvik: sedni si do tureckého sedu, sepni ruce ve výši prsou a dlaně na několik minut lehce tiskni k sobě. Zavři oči a mysli na něco pěkného... třeba na svého vysněného kluka.

20:00 KOUPEL PRO KRÁLOVNU

Voňavá koupel - tak přesně taková na tebe čeká odměna. Do vany plné vody nalij 1 litr plnotučného mléka, 1 kelímek smetany na šlehání a 1 sklenici biojablečné šťávy. V noci budeš spát jako mimčo, a navíc se ti budou zdát nádherné sny.

Úprava obočí

11. března 2012 v 10:34 | VerisQ :* |  Pro holky
Je pěkně upravené obočí dřina? Není, stačí vědět, čeho se vyvarovat a čeho využít.
Upravené obočí je stejně důležité jako precizní líčení. S rozmazanou řasenkou si taky nebudeš připadat přitažlivá. Ale všeho moc škodí, a tak nesázej ani na zarostlé houští, ani na tenoučkou linku.

Aby trhání nebolelo

Jestli se trhání děsíš už týden dopředu a při samotném procesu ti oči slzí tak, že na sebe v zrcadle ani nevidíš, dá se vše zmírnit.
Pusť se do trhání po koupeli, když je pleť rozpařená a póry uvolněné. Chloupky půjdou ven snáz. Kůži si napni mezi dva prsty a chloupek tahej šikmo, po směru růstu. Na závěr můžeš pleť zchladit kostkou ledu. Tou ostatně můžeš kůži zchladit i před samotným trháním, ale obočí pak musíš osušit, protože mokré chloupky se hůř oddělují.

Pozornost věnuj i pinzetě. V lékárně koupíš speciální na obočí, nejlepší je se zešikmeným koncem a z tenkého materiálu pro tu nejjemnější práci.
Žiletku raději nepoužívej, je s ní nepřesná manipulace a když ti ujede ruka, je půl obočí hned to tam.

Jak naměřit délku obočí

Vezmi si tužku, špejli nebo jakoukoliv delší tyčku a přilož ji z vnější strany k nosní dírce. Měla by tvořit přímou linku s vnitřním koutkem oka a vnitřní hranou obočí nad ním. Tím poznáš, kam až by mělo obočí sahat směrem ke středu obličeje.
Ze stejného místa pak naměř délku i na vnější konec obočí - opět nosní dírka, vnější koutek oka a vnější konec obočí.

Jaký tvar

Nejlepší je udržet přirozený tvar obočí a vytrhat jen to, co je navíc. Bývají to chloupky pod vnějším obloukem a někdy i u kořene nosu. Shora se obočí příliš netrhá, ale pokud tam je něco, co evidentně brání krásnému tvaru, pryč s tím..

Zlepši si fyzičku!

11. března 2012 v 10:31 | VerisQ :* |  Pro holky
Rozhodla ses, že se hodíš přes zimu do formy? Nabízíme ti posilovací cviky na nejdůležitější partie. 20 minut denně a do měsíce uvidíš výsledky!

Posílené paže

Když už si při cvičení vzpomeneš na paže, nezapomeň posílit obě strany - horní biceps a spodní sval triceps.

POSILOVÁNÍ TRICEPSŮ

Na tricepsy se zapomíná nejčastěji. Procvičíš je jedině cíleně (na rozdíl od bicepsů, které posiluješ třeba už jen tím, že neseš tašky s nákupem). Stačí, když se posadíš na židli, jednu ruku vzpažíš a předloktí pak ohýbáš dolů za hlavu a zpět. To opakuj ve třech sadách po patnácti. Pokud nemáš činky, vystačíš si s pet-lahvemi s vodou, ale jestli se posilování rukou chceš věnovat pravidelně, vyplatí se činky si koupit.

RAMENA

Pamatovat bys měla i na ramena. Vem si k ruce činky (ty nejlehčí) a boxuj s nimi. Také můžeš zvedat každou ruku s činkou zvlášť. Postav se rovně, paže pokrč, dej k tělu, a střídavě je pokrčené zvedej do úrovně ramen. To samé si dej i do stran (opakování: 3x 15 na každou ruku). Bicepsy naproti tomu zvládnou větší zátěž, nemusíš se bát, že by ti moc narostly.
Posílíš je i klasickým klikem, kdy lokty pokrčených paží budou směřovat do strany.

Už nikdy víc krepaté a zelektrizované vlasy!

11. března 2012 v 10:30 | VerisQ :* |  Pro holky
Zatoč se suchými a poškozenými vlasy s vysoušečem ActiveCare.
Trápí tě suché a zplihlé vlasy bez života a roztřepené konečky jako daň za jejich častou úpravu a vysoušení? To je jasný signál, že musíš rázně zakročit. Philips proto přináší revoluční řešení tvých problémů. Zbrusu nový vysoušeč ActiveCare je vybavený nejnovějšími technologiemi včetně tepelného senzoru TempPrecision, který automaticky sníží teplotu na bezpečnou úroveň, jakmile jsou vlasy suché, aby se nepřesušily. Výsledek stylingu tak bude vždy perfektní a tvoje vlasy budou zářit zdravím.

Zdravé vysoušení

Spousta holek trpí suchými a lámavými vlasy. Tento problém je z velké části způsobený péčí nevyhovujícími produkty, které vlasy doslova spalují. V ranním zmatku nebo touze po dokonalém vzhledu před párty jde často zdraví vlasů stranou a daní za to jsou pak zničené vlasy. Nyní ale můžeš skoncovat s kompromisy!

Dokonalý styl a zdraví vlasů mohou jít ruku v ruce. Vysoušeč na vlasy Philips ActiveCare s označením HP8270 přichází s unikátní
technologií TempPrecision, která zajišťuje maximální péči o tvoje vlasy. Vysoušeč je totiž vybaven senzorem, který měří teplotu vlasů
v průběhu jejich sušení. Podle teploty vlasů nastavuje vysoušeč automaticky teplotu vysoušení, čímž zajišťuje ochranu vlasů před
přehříváním a minimalizuje tak jejich poškozování příliš horkým vzduchem. Přirozená vlhkost proto zůstává uvnitř každého vlasu,
takže vlasy zůstávají pevné a zdravé.

S vysoušečem Philips ActiveCare můžeš zapomenout na krepaté a zelektrizované vlasy. Z vysoušeče putuje proud záporně nabitých iontů, které eliminují statickou elektřinu. Vlasy tak zůstávají na pohled i na dotek jemné, pružné a lesklé. Vysoušeč má 6 flexibilních nastavení rychlosti foukání a teploty, abys vždy dosáhla ideálního výsledku. K maximální péči přispívá rovněž keramický topný prvek vydávající infračervené teplo velkého dosahu, které zajišťuje jemné zahřívání napomáhající ochraně vlasů a bránící přesoušení, bez kompromisu na rychlost či efektivitu.

Součástí příslušenství vysoušeče je 13mm úzká hubice pro dokonalé vytvarování účesu. Difuzér vám pak pomůže vytvořit bezchybné vlny či maximální objem. Nepostradatelná profesionální funkce tlačítka Cool Shot poskytuje intenzivní proud chladného vzduchu, kterou využijete k dokončení a zpevnění účesu po jeho úpravě.

Vysoušeč Philips ActiveCare pořídíte za 1 799 Kč.

Závislosti slavných hvězd

11. března 2012 v 10:28 | VerisQ :* |  osobnosti..
Drogy, alkohol, nakupovací mánie - většina slavných se nedokáže zbavit svých nových neřestí.
Proč se hvězdy dobrovolně řítí do průšvihů?

ZRÁDNÝ ALKOHOL

Jít na párty a slavit bez alkoholu? Tak to nehrozí - rozhodně ne u Lindsay Lohan nebo Paris Hilton! Paris dělá navíc reklamy na pivko a různé alkoholické nápoje. "Drink v plechovce je cool a obohatí tě!" A taky po něm asi pěkně zhloupneš. Jinak by tolik slavných hvězd nepadlo do spárů policie a nedostalo se mezi anonymní alkoholiky. Přemýšlela Lindsay nad svým životem, zatímco byla měsíc zavřená na klinice? Těžko, protože je tam znova! Přišla díky tomu o roli ve filmu a místo aby se poučila, podnikla hned po svém předchozím propuštění třídenní párty maratón...
Důvody: nuda, útěcha duše, nátlak "přátel", životní styl Co hrozí: konec kariéry, naštvaní sponzoři, zajímavé záběry pro všudepřítomné paparazzi
Nebezpeční závislosti: 100 %

SÍLA NÁKUPŮ

Denně nosí domu kila nových hadříků, bot, kabelek... Je to tak. Skoro žádná ženská star nedokáže odolat pokušení v obchodech. V nakupovací mánii jednoznačně vede Victoria Beckham. Právě děti Davida a Victorie dostávají dost nevhodné dárky, například mini-Ferrari za několik milionů! Co nám na to řekl Justin Timberlake? "Můj nevlastní táta mě jako dítě naučil, že mám své peníze dávat jen za důležité věci a že nemůžu hned kupovat úplně všechno, co se mi zdá super!" Hodnej kluk:-)
Důvody: špatné svědomí, samota, spousta peněz na rozhazování Co hrozí: rozmazlené děti, rozčilení manželé, málo místa v obrovských vilách a garážích
Nebezpečí závislosti: 80 %

FITNESS MÁNIE

Super tělo i v padesáti, ani gram tuku, i když jsou právě po porodu a mají několik dětí - osobní trenér to vyřeší. Nejen hvězdy jako Madonna a Heidi Klum nedají na cvičení dopustit. Celý Hollywood jede ve zběsilé fitness horečce. Také Britney Spears zjistila, že se jako oplácaná mamina nemá ve světě stars co dělat, a proto na sobě tvrdě maká. Gwen Stefani a Siennu Miller tahle posedlost rozčiluje: "Pořád jen samý sport a saláty - to nás nebaví!" Salma Hayek, která nesnáší cvičení a odmítá plastiky, říká: "Naučte se poslouchat svůj vnitřní hlas a milovat své tělo. To je moje jediné hvězdné tajemství!"
Důvody: tlak konkurence, potřeba zvyšovat si sebevědomí, útěk před problémy Co hrozí: sportovní bulimie, ztráta veselosti, ztráta chuti k jídlu
Nebezpečí závislosti: 90 %

DROGOVÉ ÚLETY

Dýmka hašiše, sem tam trocha koksu do nosu, občas pro zpestření houbičky, párkrát dokonce i heroin: soukromé fotky Paris Hilton na internetu ukazují, že tahle blonďatá slečna nevynechala opravdu nic. Stejně jako známý rockový junkie, Pete Doherty. Jeho "nejpovedenější" akcička: mobilem ujišťuje Kate Moss, že je "všechno ok" a přitom šňupe kokain. Jeho policejní složka v Anglii nejspíš zaplňuje několik regálů.
I zbohatlice Nicole Richie má za sebou spoustu zkušeností s rukou zákona: díky svým drogovým úletům přišla o řidičák, dostala několik statisícových pokut, a pokud ji chytí znova, čekají ji ještě větší tresty.
Důvody: samota, potřeba zvyšování sebevědomí, útěk před realitou, tlak konkurence. Co hrozí: totální zhroucení, vězení, konec vztahů a kariéry.
Nebezpečí závislosti: 100 %

MARATÓN ADOPCÍ

Angelina Jolie, Nicole Kidman, Madonna ti herečka a zpěvačka Jessica Simpson adoptovali děti z ciziny. U Angeliny došla tato vášeň tak daleko, že chce pro svou "barevnou" rodinu posbírat celkem deset dětí z různých kontinentů! Také Brad Pitt prý sní o malém fotbalovém týmu.
Chválíme Victorii Beckham a Heidi Klum, které se radují z vlastních přírůstků. Důvody: komplex pomáhat, pěstování image, strach z těhotenství, hledání smyslu života. Co hrozí: stres a hádky s vlastními rodiči, nešťastné děti, přehnané upozorňování na svou rodinu, postupný rozpad rodiny.
Nebezpečí závislosti: 60 %

NÁBOŽENSTVÍ A VÍRY

Zatímco většina slavných hvězd se postupně odvrací od kabaly, Tom Cruise je dál na své posvátné cestě zvěstování a nervuje svou ženu Katie i celé okolí dokola omílanými poselstvími lásky. Victoria Beckham už ho nemůže ani vystát! Tom jí totiž volá někdy i 18x za hodinu a přesvědčuje ji, aby se dala ke scientologům!
Pokud budeme věřit známému scientologovi Davidu Miscavigemu, měl by být Tom za pár let něco jako nový mesiáš. No, zrovna na tebe celý svět tak dlouho čekal, Tome! Kdyby ses držel filmu, udělal bys líp!
Důvody: rychlá sláva, špatní přátelé, spousta nevyužitých peněz. Co hrozí: špatná pověst, závislost, zlom v kariéře.
Nebezpečí závislosti: 65 %

PRACOVNÍ NASAZENÍ

Do kin se třemi filmy najednou?! Mezi takové workoholiky patří třeba Scarlett Johansson nebo Orlando Bloom - i když na to doplácí jejich osobní život, partneři i lásky. Také Bill z Tokio Hotel tvrdí, že mu kvůli jeho milované práci nezbývá žádný čas na lásku. Hvězdy by měly občas myslet i na své zdraví!
Důvody: tlak agentů a producentů, ego. Co hrozí: stres s partnerem, samota, rozčilení fanoušci.
Nebezpečí závislosti: 80 %

SNY O DOKONALÉ KRÁSE

I když Victoria Beckham prosazuje "ženštější" modelky a Nicole Richie tvrdí, že nedávno hodně přibrala: přehnaná štíhlost je "in". Přiznat to ale nechce nikdo. Nejen Keira Knightley a Mischa Barton tvrdí, že žádný problém nemají, zatímco jim šaty vlají na kostnatých postavách.
Při plastických operacích také málokdo přizná: "Chci být dokonalá!" Například Cameron Diaz tvrdí, že plastiku nosu má jen ze zdravotních důvodů, zatímco její doktor prozradil, že to nebylo nutné...
Důvody: stres z producentů, péče o image, strach z konce kariéry. Co hrozí: ... že se na světě objeví několik dalších plastikou posedlých "Michaelů Jacksonů"!
Nebezpečí závislosti: 90 %

TĚŽKÉ DEPRESE

"Myslel jsem si, že když budu popová hvězda, nikdo už mě pak nebude moct zraňovat. Ale stal se úplný opak!", stěžuje si Robbie Williams. Jeho útěk k antidepresivům a jiným lékům se zvrtnul tak, že šel na své 33. narozeniny na odvykací kúru.
Také Mariah Carey, Gwyneth Paltrow a Anne Hathaway za sebou mají temné chvilky svého života. Naštěstí se z toho holky už vyléčily. Robbie to teď zkouší pomocí fotbalu, protože ví, že běh parkem, hodina jógy, plavání nebo právě třeba fotbalu může být stejně účinná jako lahvička s antidepresivy. Nejsilnější účinky na psychiku má pravidelné cvičení, při kterém se spálí hodně energie. Sportem ku zdraví, Robbie! Držíme palce!
Důvody: pochybnosti o sobě samém, syndrom vyhoření, nátlak úspěchu, rychlá sláva. Co hrozí: závislost na lécích, chronická melanchodeprese, pauza z donucení.
Nebezpečí závislosti: 50 %

VELIKÁŠSTVÍ

Je jasné, že bez sebevědomí nemá člověk v Hollywoodu vůbec šanci. Jen je trochu hloupé, když má člověk parádní dávku sebevědomí, ale nemá světu co nabídnout. Podívej se třeba na rádoby rappera Kevina Federlinea, který chce (opět) prorazit ve velkém stylu. Přitom vůbec nikoho nezajímá a lístky na jeho koncert nechce nikdo ani zadarmo! Nebo Kelly Osbourne, která se chce za každou cenu svlékat pro Playboy! Ještě tu máme opravdu "přehnanou" Jennifer Lopez! Tahle dámička posílá třístránkové listy se seznamem svých přání, ještě než se vůbec objeví v nahrávacím studiu. Včetně nové barvy zdí!
Důvody: rychlá sláva, špatní přátelé, moc peněz. Co hrozí: ztráta reality, poškození image, rozčilení partneři.
Nebezpečí závislosti: 80 %

1×18 Sacrifice

10. března 2012 v 16:22 | VerisQ :* |  SC epizody
LOVEC ČARODĚJNIC PŘICHÁZÍ K JEDNOMU Z KRUHU S POSELSTVÍM PRO BLACKWELLA- Jakea nečekaně navštíví starý známí, Samuel. Samuel je lovec čarodějnic, který nese Blackwellovi zprávu o Ebenově překvapivém dalším kroku. Cassie do toho zasahuje, snažíse zjiistit co je v Samuelově zprávě a s úžasem zjisí co, nebo koho se snaží Eben vzkřísit. Mezitím, je Diana frustrovaná a snaží se zjistit kdo staví bariéru mezi ní a Grantem. Faye a Melissa pomáhají Adamovi v Boathousu a na oplátku žádají aby on jim pomohl s kouzlem, které by mělo posílit jejich milostné vztahy.

David Deyl - Anděla přeju všem, kteří milují muziku!

9. března 2012 v 20:28 | VerisQ :* |  osobnosti..
Už dnes budou v pražské Incheba Aréně předány Ceny Anděl 2011. Šanci má i mladý zpěvák David Deyl!
Bravo.cz: Ahoj Davide! Kdo si podle tebe odnese z předávání letošních Cen Anděl 2011 nejvíce sošek? Komu bys jich z české scény přál nejvíc ty?
David
: " Na to není jednoduchá odpověď... určitě všem, kteří muziku milují jako já :-)"
Bravo.cz: Uměl bys říct, proč by sis Anděla zasloužil právě ty? :)
David
: " Jakákoliv odpověď by byla samochvála a tou netrpím. Díky Bohu toto rozhodování bylo na Akademii..."
Bravo.cz: Co chystáš do nejbližších týdnů? Koncerty, nový singl,..?
David
: " Mám obrovskou radost, že je hodně vystoupení i dalších nabídek! Teď se aktuálně moc těším na velký koncert v Prostějově, 12. dubna v tamním divadle. Taky mě nabíjí zájem o nový klip "Lež a nech si lhát" a nový singl "Počítám" se slušně hraje v českých rádiích..."
KaČíís Šťastná: Jaký byl nejblázivnější dárek, jaký jsi od fanoušků dostal?
David
: " Mám radost z každýho dárku, který dostanu. Je to takový důkaz lásky ke mně. Nedávno jsem dostal velký dort, kde byl na krabici přilepený kondom - trošku bláznivá kombinace! :-)
Michael Yang Stiller: Kde nejraději natáčíš své klipy? =3
David
: "Určitě záleží na tom, o jakou písničku se jedná. Někdy tomu odpovídá klavír na náměstí, jindy fotky mých fanoušků. Posuď sám, který se ti nejvíc líbí :-)"
STARS: David Deyl - Anděla přeju všem, kteří milují muziku! - foto


Anketa o nejzlejšího Bad Boye

9. března 2012 v 16:10 | VerisQ :* |  osobnosti..

Server Wetpaint vyhlásil anketu o nejzlejšího záporáka, neboli Bad boye. Mezi nominovanými se objevil i Jake, ale nechybí ani Klaus a další záporáci. Volit můžete zde. Zatím vede Eric Northman (40%) z True Blood, náš Jake má zatím pouze 2,48%.

3×18 - The Murder of One

9. března 2012 v 16:09 | VerisQ :* |  TVD díly
Zachránce prokletých a zatracených. Damon a Stefan, zaměřit se na nový plán ke zničení Klause. Do svého plánu rychle zapojují Elenu,Caroline a Matta. Poté, co Klaus hrozí někomu blízkému Bonnie,jí nezbývá nic jiného, než pracovat na kouzlo, které potřebuje, které Klaus potřebuje. Mezitím Klaus a Rebeka najdou skvělou motivaci k přesvědčit Finn aby s nimi spolupracovat, ale Rebeka je zahleděna více do svého brutální plánu vykonat pomstu na Damona. Stefan emocionální otřesy ho vede k nebezpečné konfrontace s Klausem a později na srdcervoucí okamžik s Elenou.

1x17 Curse

9. března 2012 v 15:58 | VerisQ :* |  SC epizody
CASSIE NAVŠTĚVUJE JEJÍ BABIČKU A UČÍ SE NĚJAKÝM PŘEKVAPIVÝM NOVINKÁM, FAYE ZÍSKÁ STOPAŘE A CHARLES DĚLÁ JEHO DALŠÍ TAHY - Blackwell varuje Cassie a Adama, že jejich láska může být osud, ale je to také prokletí. Navrhne, že půjdou navštívit Cassiinu babičku Jane, aby zjistili, zda existuje kouzlo na jejich zvrácení. Jane varuje Cassie, že pokud někdo v kruhu zemře s prokletím tak se probudí. Mezitím, Eva (hostující hvězda Alexis Fast) začne pronásledovat Faye a Charles dělá jeho další krok proti Blackwellovi.

Záchrana koťátek při nátáčení

9. března 2012 v 15:57 | VerisQ :* |  TVD zbytek,novinky
Ian Somerhalder objevil při natáčení malá koťata. Tento muž nikdy nepřestane překvapovat. Ian o těchto 4 koťatech" tweetnul" zprávu: "Nalezli jsme 4 malé koťátka při TVD, které potřebují domov :) Narodily se na dvorku Salvatorových…vybraly si dobré místo."
Opravdu by nás to nemělo překvapovat s jeho neustálým obhajováním zvířat. Ve svém domově v Atlantě už zachránil mnoho koček.
"Mám jich mnoho a někdy ten počet kolísá, protože někdy potřebují záchrannou péči i další. Je tu mnoho chlupáčů." Ian zajišťuje svým zvířátkům i dobrý zdravotní stav tím, že je brává na blízkou veterinu.
Pokud vás ani tohle nepřesvědčilo o Ianově lásce ke zvířatům, tak budete mít možnost ho vidět 24.března, jak bude dostávat prestižní cenu Wyler Award za jeho práci se zvířaty.
Nevypadá to, že by se Ian přestal věnovat zachraňování zvířat. Pokud máte zájem o "adopci" koťátka nebo koťátek, tak dejte vědět Ianovi.

Nina Dobrev v US magazínu

9. března 2012 v 15:54 | VerisQ :*PaleyFest 2012

9. března 2012 v 15:53 | VerisQ :* |  TVD zbytek,novinky
The Vampire Diaries bude mít 10. března svůj panel na každoročním festivalu TV seriálů, PaleyFestu. Účast potvrdili: Ian Somerhalder, Nina Dobrev, Paul Wesley, Candice Accola, Matthew Davis a Julie Plec. V posledních dnech se objevil i plakát k TVD panelu:

2x02 Britney/Brittany

9. března 2012 v 8:51 | VerisQ :* |  Glee Epizody
Sboru se nelíbí písně, které po nich Will chce, aby zazpívali. Hlavně Kurt by rád zpíval písničky od Britney Spears. Willovi se i za přispění Brittany, která kvůli podobnému jménu, nechce být ve stínu slavné zpěvačky , zatím podaří svůj výběr uhájit.

Emma seznamuje Willa se svým novým přítelem Carlem. Protože je Carl zubař a protože nemá zrovna kromě obědu s Emmou co dělat, nabídne mu Will, aby se podíval na chrup členům sboru. U několika studentů se ukáže, že mají se svým chrupem problémy, a tak jim Carl pomůže. Při anestezii všichni sní, jak zpívají písně Britney Spears.

Finn se stále potýká s problémem, že už není na škole populární a chce se znovu dostat do fotbalového týmu. To však vyhovuje Rachel, která si myslí, že když budou oba neoblíbení, jejich vztah bude fungovat.

Will nemá radost ze vztahu Emmy s Carlem a snaží se na Emmu nějak zapůsobit, dokonce si koupí auto, které má i Carl. Sbor se snaží, teď i spolu s Brittany, přesvědčit Willa, aby na shromáždění, zazpívali něco od Britney. Will nakonec souhlasí, bude ale vystupovat s nimi, může totiž tak zapůsobit na Emmu a jako bonus se to nebude líbit ani Sue.

Nová trenérka přijme Finna zpět do týmu, přijímá i Artieho. Rachel se to však nelíbí a dává Finnovi ultimátum, buď ona nebo fotbal. Rachel ale nakonec i díky malé lsti, se kterou ji pomůže Quinn, pochopí, že i když bude Finn v týmu, může jejich vztah fungovat.

Will pochopí, že jeho chování nebylo v poslední době moc dobré, a že by si tak Emmu momentálně ani nezasloužil a jde vrátit nové auto.

Jessie J - Šestikilové šaty!

8. března 2012 v 20:20 | VerisQ :* |  Pro holky
STYLE: Jessie J - Šestikilové šaty! - foto

Britská zpěvačka měla na předávání výročních cen Grammy opravdu luxusní ohoz. Pořádně se jí pod ním ale prohýbala záda...
Jessie (23) se svěřila, že její stříbrné šaty vážily přes šest kilogramů a zakončení lesklých obdélníčků byla navíc tak ostrá, že měla na konci večera poškrábané celé tělo.

"Ty šaty byly těžké jako kámen," říká star: "Připadala jsem si, jako bych šla do posilovny místo na Grammy. Bylo opravdu náročné, je nosit, ale byla to má volba. Ještě teď mám na zádech nějaké oděrky z toho, jak jsem z nich byla poškrábaná." Na druhou stranu ale dodává: "Ale byla jsem si v nich jako princezna, každý je obdivoval a to mi za to malé utrpení stálo."

Jessie se cítí být poctěna, že mohla být přítomna na show, při které její dobrá kamarádka Adele vyhrála šest zlatých gramofonků. "Je skvělé, že jsem tam mohla být a vidět na vlastní oči, jak Adele jde tolikrát na pódium. Byla jsem moc pyšná, že pocházím ze stejné země jako ona. Adele si ty ceny si opravdu zaslouží!"

Jess však neměla zatím možnost své kolegyni k vítězství pogratulovat, a tak doufá, že se jí to podaří napravit zítra (21.2.) na udílení BRIT Awards, kde jsou obě zpěvačky nominované v několika kategoriích. "Neviděly jsme se, protože na večírku po Grammy byla Adele v neustálém obležení svých obdivovatelů. Chtěla jsem, aby si to užila, tak jsem ji nerušila. Zítra určitě bude víc času na gratulace."

2x01 Audition

8. března 2012 v 8:49 | VerisQ :* |  Glee Epizody
Zase je tu začátek nového školního roku a my se dozvídáme, že Rachel a Finn spolu stále chodí, rozchod naopak postihl Artieho a Tinu, která se v létě dala dohromady zase s Mikem a samozřejmě sbor stále nemá patřičný respekt na škole.

Probíhá nabírání do školních kroužku, a zatímco k roztleskávačkám se hlásí plno lidí, do sboru se nikomu moc nechce. Navíc byl jak sboru, tak i roztleskávačkám zkrácen rozpočet kvůli fotbalovému týmu, ke kterému se připojila nová trenérka Zrůdná. Willovi i Sue se to vůbec nelíbí a domluví se, že spolu dohromady trenérku ze školy vyštvou.

Sbor se snaží zaujmout nové zájemce o sbor veřejným vystoupením. Povede se jim zapůsobit na dva nové studenty - fotbalistu Sama a výměnou studentku Charice. Finn a Rachel se snaží prověřit, jak na tom vůbec se zpěvem jsou, když oba uspějí, pozvou je na konkurz.

Artie stále nemůže přestat myslet na Tinu a poprosí Finna, jestli by nepomohl se dostat do týmu. Ten nakonec souhlasí a chce přesvědčit novou trenérku, aby dala Artiemu šanci, ta to však považuje za velmi špatný vtip a vyhazuje Finna z týmu.

Na konkurzu se nikdo nakonec neukáže, Sam má obavy ze své reputace na škole a Charice se nedostavila kvůli Rachel, která ji místo na konkurz poslala do drogového doupěte, protože cítila, že by Charice mohla ohrozit její postavení ve sboru. Rachel se snaží vše napravit a pozve ji na nový, kam přijde, zazpívá a dostává se sboru.

Po sérii malých vtipků směřovány k nové trenérce, se Sue odhodlá Zrůdnou obvinit ze sexuálního obtěžování studentů, to už je i na Willa moc a trenérky se zastává. To se ale nelíbí Sue, a proto na Charice upozorní Vocal Adrenaline, který ji nakonec na svou školu zláká díky různým výhodám pro ni a její rodinu.

1x22 Journey

7. března 2012 v 8:48 | VerisQ :* |  Glee Epizody
Těsně před Regionálkami se sbor dozví opravdu dost špatnou zprávu. Jejich hlavní nepřítel Sue Sylvester bude v porotě spolu s Joshem Grobanem, Olivií Newton-John a Rodem Remigtonem. To je pro všechny rána pod pás, ze které se málem nevzpamatují. Will dělá všechno proto, aby Sue v porotě nebyla, bohužel však bez výsledku.

Finnovi se nelíbí přístup všech ostatních a promlouvá Rachel do duše, aby s tím jako lídr sboru něco udělala. Finn se ale odpovědí nedočká, místo toho ho Rachel políbí. Will hledá pomoc u Emmy, ta mu poradí, aby si vzpomněl, co pro něj sbor znamenal před necelým rokem, kdy s ním začínal. Od Emmy se také dozvídá, že se vydá s někým jiným. Willa konečně napadne, co předvedou na Regionálkách. Bude to mix písní od skupiny Journey.

A jsou tu Regionálky. Soupeři New Directions jsou staří známí Vocal Adrenaline a Aural Intensity. Jako první jdou na řadu Aural Intensity se svým Mash-Upem písní od Joshe Grobana a Olivie Newton-John. Druzí v pořadí již nastupují New Directions s mixem písní od skupiny Journey. Těsně před vystoupením řekne Finn Rachel, že ji miluje. Ta je očividně potěšena.

Jako třetí vystupují Vocal Adrenaline s Bohemian Rhapsody od skupiny Queen. To však většina členů New Directions už nevidí. Quinn totiž praskla při rozhovoru s její matkou voda a tak se všichni přesunují do nemocnice. Tam vše proběhne v pořádku a Quinn se narodí krásná malá holčička. Před vyhlášením jde ještě Rachel za svojí matkou Shelby s návrhem, aby se stala učitelkou na její škole. Ta už je však unavená z věcí kolem sboru a chce konečně začít žít svůj vlastní život, proto také adoptuje Quinnino dítě.

Regionálky nakonec vyhrává Vocal Adrenaline, New Directions se neumístí ani na druhém místě, a tak podle dohody s ředitelem Figginsem Willův sbor končí. Všichni jsou z toho velmi nešťastní, sbor byl jejich velká a důležitá část života. Tohle vše z povzdálí také sleduje Sue a přece jenom ukáže, že i ona má srdce a přesvědčí svými obvyklými metodami Figginse, aby dal sboru ještě další rok. Všichni jsou nadšení.

1x21 Funk

6. března 2012 v 8:47 | VerisQ :* |  Glee Epizody
Sbor se už nemůže dočkat regionálek, ale jen do té doby než zjistí, že se Jesse vrací k Vocal Adrenaline. Hned jim také předvedou své nové číslo a navíc jim posluchárnu vyzdobí toaletním papírem. Puck a Finn jim to vrátí propícháním pneumatik u jejich aut.

Když na to přijde jejich vedoucí, Shelby Corcoran jde okamžitě za ředitelem Figginsem a žádá zaplacení škody. Rozpočet sboru je však malý, a tak Finn slíbí, že si najdou práci a škodu sami zaplatí. Nakonec si najdou práci v obchodě, kde také pracuje Terri, která se právě rozvedla s Willem. Finn hned padne Terri do oka a snaží se mu pomoci i s jeho úkolem tykající se sboru a zároveň ho také povyšuje na svého asistenta.

Sbor ztratil sebevědomí a Will se ho jim snaží vrátit novým týdenním úkolem - hudební číslo ve stylu Funk. Jako první si vystoupení připraví Quinn. Ve své písní chce předvést, jak těžké je být dospívající matkou. Mercedes, která se sice Quinn nejdřív vysmívá, s ní soucítí a chce, aby společně s její rodinou bydlela.

Willův život stále otravuje jedna a ta samá osoba - Sue. Proto vymyslí plán, jak ji konečně potrestat. Předstírá, že se mu líbí a má o ní zájem. Pozve Sue dokonce na večeři, na které se však neukáže. Sue je na něj doopravdy naštvaná. Dojde tak daleko, že se neukáže ani ve škole, tím některé roztleskávačky ztrácí svůj smysl života. Will ji jde domů přesvědčit, aby se vrátila, to se mu i podaří a Sue vyhrává svůj již šestý národní titul. To Sue ale nestačí, za to jak ji Will ponížil, vystaví svoji trofej v jeho posluchárně.

Rachel je na tom, co ji udělal Jesse, opravdu špatně. Ještě hůř je Rachel ale po vajíčkovém útoku od členů Vocal Adrenaline včetně Jesseho. Toho už má i Will dost a pozve členy Vocal Adrenaline do posluchárny, kde jim New Directions předvede své vystoupení ve stylu Funk. Vocal Adrenaline je z toho očividně v šoku. Regionálky se blíží…

1x20 Theatrically

5. března 2012 v 8:46 | VerisQ :* |  Glee Epizody
Ředitel Figgins má strach z právě probíhající Stmívací horečky, a tak Tině zakáže její styl oblékání. Finn se i s matkou stěhuje k Hummelovým. Finnovi se to vůbec nelíbí a zvlášť to, že bude mít společný pokoj s Kurtem. Rachel při sledování Vocal Adrenaline, zjistí, že dělají písně Lady Gaga. Willa hned napadne, že by to mohl být dobrý způsob jak Tině najít nový styl oblékání, a tak zvolí pro tento týden téma Lady Gaga.

Při dalším sledování Vocal Adrenaline, uslyší Rachel jejích vedoucí Shelby Corcoran zpívat a uvědomí si, že je to její matka. Na nic nečeká a jde jí to okamžitě říct. První kontakt nedopadne, tak jak by si obě představovali, ale už při dalším setkání Shelby Rachel pomůže s jejím kostýmem ve stylu Lady Gaga.

Finnovi a ostatním klukům až na Kurta se nelíbí týdenní téma, a tak si vyberou jiného interpreta - skupinu Kiss. Puck a Quinn mají neshody ohledně jména pro jejich děťátko. Quinn, i když to dítě chce dát pryč, si nepřeje, aby Puck zasahoval do věcí okolo dítěte. Přesto se Puck ještě jednou pokusí, i díky, písní přesvědčit Quinn, aby dali jejích holčičce jméno Beth. Dojatá Quinn s tím souhlasí.

Několika školním fotbalistům se nelíbí kostýmy ve stylu Lady Gagy na členech sboru, hlavně s Kurtem mají největší problém. Kurt má však i doma dost starostí. Finn není stále nadšený se společným bydlením s Kurtem. Jednou to přežene tak, že i Kurta nepřímo urazí. To všechno slyší jeho otec a se slovy, že jeho rodina je pro něj nejdůležitější, vyhazuje Finna ze svého domu.

Will má starosti o Rachel, a tak si pozve Shelby, aby si s ní promluvil. Will si myslí, že ještě není dost připravená mít dospívající dceru. Shelby mu dá za pravdu a při dalším setkání s Rachel jí to i řekne, že prozatím zůstane v pozadí.

Tina se díky upírskému vyhrožování ředitelovi Figginsovi může vrátit ke svému starému šatníku. Když Kurt znovu potká ty dva fotbalisty, kteří ho celý týden neustále otravují, už to vypadá, že se schyluje k tomu nejhoršímu, když v tom zasáhne Finn, oblečený v kostýmu ve stylu Lady Gaga. Nakonec jim přispěchá na pomoc i celý sbor a spor zažehnají.

1x19 Dream On

4. března 2012 v 8:45 | VerisQ :* |  Glee Epizody
Ředitel představí Willovi nejnovějšího člena školní rady Bryana Ryana. S tím se však Will už zná, je to jeho bývalý o dva roky starší spolužák, který byl také ve sboru. Dělá audit školních osnov a asi bude muset zrušit některé umělecké sbory včetně sboru.

Will nechá Bryana promluvit k členům sboru, zeptá se všech co je jejich životná sen a chce, aby to napsali na kus papíru. Poté však jeden vezme a roztrhá ho. I díky své zkušenosti jim řekne, že se jejich sny většinou nesplní a měli se zaměřit na něco reálnějšího. Sbor je z toho v šoku.

Tina zjistí, že Artieho sen je stát se tanečníkem. Rozhodne se mu s tím pomoci a chce s ním nazkoušet stepařské číslo. Při zkoušce mu to však moc na vozíčku nejde, dokonce chce se před Tinou s pomocí berlí postavit, bohužel však spadne. Cítí se být ponížen, je také zároveň naštvaný na Tinu, že ho do toho tlačila a odhání ji od sebe.

Jesse se vrátil z jarních prázdnin a jde si promluvit s Rachel. Na Jesseim je vidět, že už mu to, co se stalo s Rachel a její písní než odjel na prázdniny, nevadí. Řeč se stočí také na její sen. Samozřejmě chce být hvězdou na Brodwayi, ale její největším snem je poznat svoji biologickou matku. Jesse jí chce pomoci, a tak zahájí vyšetřovaní.

Will, i přesto co Bryan řekl sboru, ho chce pozvat na pivo a přesvědčit, že se plete. To se mu taky povede a pozná, že Bryan lásku ze zpěvu neztratil, zároveň ho také přesvědčí, aby s ním šel na konkurz do muzikálu Bídnici do místního divadla. V den konkurzu je Will ale nepříjemně překvapen, nejen že Bryan chce stejnou roli jako WIll, ale chce i zpívat stejnou píseň, nakonec ji zazpívají jako duet.

Tina přesvědčí Artieho, aby dal šanci moderní medicíně a přečetl si pár studií. Artie se na to až moc upne, dokonce si představuje i jak tančí. Jde se poradit i s Emmou, ta však jeho nadšení nesdílí. Artie nakonec pochopí, že se asi už nikdy z vozíku nedostane a je z toho velmi zklamaný. Zároveň chce po Tině, aby si jako tanečního partnera vybrala někoho jiného.

Rachel a Jesse pokračují v hledaní matky Rachel. Po prvním neúspěšném pokusu se rozhodnou zajít k Rachel domů a prohledat nějaké staré věci. Když se Rachel nedívá, Jesse dá do jedné z krabic kazetu, která by měla být od její matky. Rachel má ale strach a nechce si ji pustit. Ukáže se, že Jesse má kazetu od Shelby Corcoran, vedoucí Vocal Adrenaline.

Will nakonec vyhraje konkurz na hlavní roli v muzikálu Bídníci. Bryan je na něj naštvaný a chce zrušit sbor. Will mu však za to, že nezruší sbor, přenechá hlavní roli. Bryan souhlasí. Jesse přesvědčí Rachel, aby si kazetu pustila a ta tak poprvé slyší svou biologickou matku.

3x17 Break on Through

3. března 2012 v 8:34 | VerisQ :* |  TVD díly
Století po jejich prvním setkání, se Damon a Sage opět scházejí na slavnostním ceremoniálu na znovuotevření mostu Wickery Bridge. Damon je překvapen důvodem, proč se Sage vrátila, a potěšen, když navrhne neobvyklou metodu, aby mu pomohla zjistit, co Rebeka chystá. Abby má potíže se přizpůsobit své nové realitě, i přes Bonnieinu a Carolininu snahu pomoct. Když Damon informuje Elenu i Stefanově nejnovějšími úsilí, žádá Elena Stefana, aby jí pomohl zachránit přítele v nebezpečí, v naději, že to pomůže vrátit Stefana ještě blíž k jeho lidství. Nakonec, když Damon objeví novou tajnou zbraň, zasvětí Stefana do posledních novinek. Break on Through

3x16 1912

3. března 2012 v 8:32 | VerisQ :* |  TVD díly
TAJEMSTVÍ Z VRAŽD SE PROHLUBUJE-Současné vraždy v Mystic Falls připomenou Damonovi podobné zločinné řádění o století dřívě. Ve flashbacích z roku 1912 nás Damon zavede ke krásné upírce Sage, která mu ukázala zcela nový způsob jeho existence. Šerifka Forbesová varuje Damona, aby se nepletl do jejího vyšetřování, ale on je přesvědčen o tom, že se honí za špatným podezřelým. Elena s Mattem se rozhodnou vloupat do bytu doktorky Fellové, aby našli usvědčující důkazy, které prokáží, že je vrah. Rebekah se z důvodů, které jsou známé jen jí samé, začne zajímat o lokalizování jedné z nejstarších památek města. Nakonec Elena přijde na nový způsob chápání, kam se ubírá její životní cesta, a Damon se vyzpovídá ze svých citů ke Stefanovi.