Říjen 2011

SG má štěňátko

27. října 2011 v 14:15 | VerisQ :*

MAZLÍČCI: Selena Gomez má štěňátko - foto

Už i Sel (19) se zařadila mezi stars, které se neobejdou bez zvířecího kamaráda.
Hafan, kterého Selena společně s Justinem přivezli minulý týden z útulku v americkém Winnipegu, dostal jméno Bailer a zpěvačka přiznává, že už si za těch pár dní na něj pořádně zvykla: "Nedokážu si představit, že bych teď měla být bez něj. Vůbec nechápu, že jsem tak dlouho mohla být bez pejska. Je skvělé mít kamaráda, který má pořád dobrou náladu a nadšeně vás vítá, kdykoli vás vidí."

Vedle velké radosti ze štěňátka však Sel teď trápí ošklivá chřipka: "Už několik dní se cítím opravdu špatně, jsem slabá. Piju litry čaje a jím spousty prášků, je to vysilující." Koncerty ale zatím zpěvačka neruší a i přes nachlazení podává na pódiu špičkové výkony: "Vystoupení rušit nebudu. Zvládnu to, i když je to dřina."

LINDSAY LOHAN BUDE FOTIT PRO PLAYBOY!

27. října 2011 v 14:12 | VerisQ :* |  osobnosti..
Jí samotné ale focení pro prestižní pánský časopis nijak pohoršující nepřipadá: "Vydělám si tím obrovskou částku peněz. Proto jsem to vzala." Šéf Playboye, Hugh Hefner, jí za akty nabídl 750 tisíc dolarů. Prý se ale částka může vyšplhat až na milion. Jako by Lindsay (25) neměla na svém kontě už dost skandálů... Teď ještě přidává nahé fotky pro Playboy.Pro Lindsay to navíc nebudou první nahé snímky. Už v roce 2008 nafotila akty se slavnou fotografkou Beth Stern (82). "Chtěla jsem, aby mě lidé viděli takovou, jaká jsem doopravdy. Bavilo mě fotit se úplně bez šatů. Bylo to příjemné a moc jsem si to užívala," říká k tomu herečka.Na focení by si Lindsay měla odskočit z márnice, kde si odpykává jeden ze svých trestů, už tento víkend. Hrozí totiž, že problémová star se opět brzy vrátí do vězení. Tentokrát by to mělo být dokonce na 18 měsíců, a to za porušení podmíněného trestu, který jí soud udělil v roce 2007.
STARS: Lindsay Lohan bude fotit pro Playboy! - foto


DEMI LOVATO ZAZPÍVALA NÁRODNÍ HYMNU

27. října 2011 v 14:11 | VerisQ :* |  music
Taková čest, jakou je zahájení baseballové soutěže v USA, se nedostane každému zpěvákovi. Demi to štěstí měla a v pondělí večer zazpívala před nabitým stadionem v Texasu národní hymnu. Posuď sám/sama, jak se jí to povedlo.


Hannah Montana 1x07

13. října 2011 v 15:57 | VerisQ :* |  Online Hannah montana

Je to svět manekýn (1x07) - part 1/3

Hanah montana (1x07) part 2/3

Hannah montana (1x07) part 3/3


MILEY CYRUS SE VRÁTILA NA HAITI!

13. října 2011 v 15:52 | VerisQ :* |  osobnosti..

Není pochyb o tom, že pomoci někomu, kdo je v bezprostřední nouzi, je opravdu chválihodné. Ještě trochu víc se ovšem cení, když pomocníci neodejdou ve chvíli, kdy se o postižené místo přestanou zajímat média!A právě to teď dělá Miley Cyrus (18), která stejně jako spousta dalších celebrit a ještě mnohem víc obyčejných lidí loni v lednu pomáhala zemětřesením zničenému Haiti! Disney star totiž v pátek (7.října) dorazila do tamního hlavního města Port au Prince jakovyslankyně nadace Starkey Hearing Foundation, která se stará o to, aby se Haiti z tragické katastrofy co nejdříve vzpamatovalo a také pomáhá neslyšícím, pro něž Miley přivezla 400 kusů naslouchátek.Pro Miley ale návrat na Haiti nebyl žádnou novinkou. Jako ambasadorka nadace je tu totiž již podruhé: "Už při první misi mi bylo jasné, že těmto lidem chci pomáhat mnohem víc, takže když mě sem pak nadace vyslala znovu, byla jsem opravdu šťastná. Druhá mise byla pro mne stejně působivá jako ta první. Vyrostla jsem v rodině obklopené hudbou a přiznám se, že jsme se nikdy neměli špatně.Když teď vidím, jak lidé žijí na Haiti po zemětřesení a jaká bída tu byla před ním, mnohem víc si svého zázemí vážím a zároveň si přeji, aby všichni na světě měli stejné možnosti, jako jsem měla já. Moje funkce v nadaci mě výrazně ovlivnila. Chci se charitě věnovat celý život."
STARS: Miley Cyrus se vrátila na Haiti! - foto


TAYLOR SWIFT JE ŽENOU ROKU!

13. října 2011 v 15:50 | VerisQ :* |  osobnosti..
Jedenadvacetiletá Taylor je tak nejmladší osobou v historii, která toto prestižní ocenění získala. V minulosti se titulem Žena roku mohla pyšnit například Beyonce Knowles nebo zpěvačka Black Eyed Peas Fergie, která vyhrála loni.Tvrdí to americký magazín Billboard, který tuto anketu vyhlašuje pravidelní každý rok na podzim.Hlavní editor časopisu Bill Werde říká: "Taylor dokázala, že je špičková skladatelka napříč všemi žánry a my doufáme, že díky Billboardu se teď o ní a jejích úspěších bude mluvit ještě mnohem víc. Cenu Žena roku si opravdu zaslouží!""Je až z podivem," dodává ještě editor: "Že Taylor v tak nízkém věku dokáže ovlivňovat lidi kolem sebe. Je obrovskou inspirací pro všechny začínající zpěváky, skladatele a textaře. Je neuvěřitelně silná, ale přitom je to stoprocentní žena. Určitě budeme sledovat její kariéru dál."Taylor si svou cenu převezme 2. prosince na slavnostním večeru v New Yorku. Gratulujeme!Jedenadvacetiletá Taylor je tak nejmladší osobou v historii, která toto prestižní ocenění získala. V minulosti se titulem Žena roku mohla pyšnit například Beyonce Knowles nebo zpěvačka Black Eyed Peas Fergie, která vyhrála loni.Hlavní editor časopisu Bill Werde říká: "Taylor dokázala, že je špičková skladatelka napříč všemi žánry a my doufáme, že díky Billboardu se teď o ní a jejích úspěších bude mluvit ještě mnohem víc. Cenu Žena roku si opravdu zaslouží!"Tvrdí to americký magazín Billboard, který tuto anketu vyhlašuje pravidelní každý rok na podzim."Je až z podivem," dodává ještě editor: "Že Taylor v tak nízkém věku dokáže ovlivňovat lidi kolem sebe. Je obrovskou inspirací pro všechny začínající zpěváky, skladatele a textaře. Je neuvěřitelně silná, ale přitom je to stoprocentní žena. Určitě budeme sledovat její kariéru dál."Taylor si svou cenu převezme 2. prosince na slavnostním večeru v New Yorku. Gratulujeme!
STARS: Taylor Swift je ženou roku! - foto

13.10.2011

13. října 2011 v 15:48 | VerisQ :*

NICKI MINAJ: MYSLELA JSEM NA SEBEVRAŽDU

13. října 2011 v 15:35 | VerisQ :* |  osobnosti..

STARS: Nicki Minaj: Myslela jsem na sebevraždu - foto

Ani celebrity nemají život jen samou legraci. Své by o tom mohla vyprávět Nicki Minaj, která dokonce myslela na sebevraždu, když se jí nedařila rozjet kariéra...Nicki (28) měla období, kdy se jí nedařilo vůbec nic. Hudební nabídky nepřicházely, neměla práci ani peníze, a sny o úspěchu a slávě se rozplývaly čím dál víc. "Cítila jsem se strašně frustrovaná. Na co jsem sáhla, to nevyšlo," vypráví Nicki."Odstěhovala jsem se do vlastního bytu, ale najednou došly peníze. Nechtěla jsem se vracet domů a být na krku mámě. Byla to jedna slepá ulička za druhou.""No a v tom mě napadlo, co by se asi tak stalo, kdybych se jednoho dne neprobudila. Co kdybych si vzala život? Modlila jsem se k Bohu, aby se mi povedla kariéra a mohla jsem se postarat nejen o sebe, ale i o svou matku."S mamkou rapperku pojí blízký vztah, hlavně po tom, co si prožili s agresivním otcem. Nicki přiznala, že od jedné příhody s ním má fóbii z otevřených dveří. "Můj otec byl strašně agresivní, ale dovedl i plakat, vyhrožovat, sledovat nás... Pamatuju se, že jednou vytáhl mou mamku z auta a táhl ji za sebou dva bloky. Od té doby za sebou pokaždé zamykám dveře. Je to pro mě jediný způsob, jak se cítit bezpečně a jak můžu mít pocit, že je v bezpečí i moje mamka."

KRISTEN STEWART: VE ŠKOLE JSEM BYLA ŠPRT

13. října 2011 v 15:33 | VerisQ :* |  Twilight herci

Kristen se v nedávném rozhovoru přiznala, že na střední byla hodně ambiciózní a poctivě psala domácí úkoly. Vše ale schovával za image rebelky.Kdo by si myslel, že Kristen patří mezi herečky, co sotva prolezly střední, je na omylu. Patřila mezi výborné studenty, do školy se vždycky těšila a poctivě se věnovala přípravě na druhý den. Přiznala dokonce, že kdyby pečlivě neudělala domácí úkol, měla by ze sebe hodně špatný pocit.Nikdy ale nepatřila mezi 'klasické šprtky', co sedí v prvních lavicích a chodí slušně oblečené. Kristen si svou píli vynahrazovala rebelantským oblečením a ocvočkovaným a počmáraným batohem."Nedávno jsem ve skříni našla svůj batoh ze střední. Bylo to tak legrační! Byl celý pomalovaný anarchistickými symboly a prošpikovaný cvoky a kolíky... Ve škole jsem ale dodržovala pravidla. Byla jsem hodně ambiciózní a chtěla něčeho dosáhnout,"svěřila se Kristen. "Před ostatními jsem se tvářila, že mě škola nezajímá a je mi úplně fuk. Když jsem ale nestíhala udělat domácí úkol, propadala jsem panice," směje se.Kristen měla kvůli natáčení vysoké množství absencí. "Učitelé mi ale vůbec nevycházeli vstříc. Nechtěli mi zadávat extra seminární práce, abych dostala nějaké známky, dát mi podklady, které rozdávali o hodinách, abych se mohla všechno doučit,..." stěžuje si. "Já jsem přitom chtěla všechno dohnat. Neuměla jsem si představit, že už nebudu chodit do školy!"
STARS: Kristen Stewart: ve škole jsem byla šprt - foto

Beyonce - Countdown(teaser)

8. října 2011 v 9:02 | VerisQ :* |  music

Beyonce - Countdown

8. října 2011 v 9:01 | VerisQ :* |  osobnosti..
Beyonce nás každým dnem překvapí novým klipem k singlu Countdown. První ochutnávka, která se objevila na netu, je jeho teaser. Podívej se na video a ohodnoť ho!Klip Countdown je celý v retro stylu šedesátých let. Jeho stylizace do bílo-černé, jednoduchých linií a hranatých tvarů je vážně dost cool. Konečně se objevil klip, který je na pohled jednoduchý a nepřeplácaný, a přitom plný originality. I tady nás Beyonce překvapí svou image. Pro natáčení změnila účes a vystupuje tu v krátkých tmavých vlasech ve stylu Audrey Hepburn. A musíme uznat, že jí to opět sekne! V některých záběrech je i z teaseru patrné rostoucí bříško nastávající maminky, to ale klipu nikterak neubírá.

Prodloužené promo-video k 3×05

8. října 2011 v 8:53 | VerisQ :* |  TVD promo,video
Už se nemůžu dočkat...

1x03 Acafellas

5. října 2011 v 12:44 | VerisQ :* |  Glee Epizody
K Willovi přijedou na návštěvu rodiče a ten jim oznámí, že čekají s Terri kluka, ti jsou nadšení. Ve škole zkouší sbor nové číslo a Rachel se nelíbí, jakou Will vymyslel choreografii a chce najmout profesionálního choreografa. Nepochází to však z její hlavy, roztleskávačky pomalu rozjíždí plán jak zničit sbor.Will zjistí, že i ostatní jeho kamarádi umí zpívat a založí kapelu Acafellas. Pomalu cvičí a při jejich prvním vystoupení sklidí ohlas a ředitel chce, aby zapívali na rodičovských schůzkách.Roztleskávačky zatím dál pracují na zrušení sboru a chtějí ostatní poštvat proti sobě. Namluví Mercedes, které se libí Kurt, že má u něj šanci. I přes varování ostatních s ním začne chodit, teda aspoň ona si to myslí. Když Kurtovi řekne, aby ostatním řekli o jejich vztahu, ten jí řekne, že mu libí někdo jiný, Mercedes si myslí, že je to Rachel.
Will má hodně starostí se svoji novou kapelou, a tak zanedbává sbor a nechodí na zkoušky. Kapela se mu však pomalu rozpadá, přijme tedy Finna a překvapivě také Pucka, který chce ale tímto zapůsobit na rozvedené ženy. Dokonce se na ně má přijet podívat slavný hudební producent, kvůli kterému jsou nuceni vzít zpět bývalého člena kapely, minulého vedoucího sboru. Při vystoupení znovu zazáří, ale producent nepřijel kvůli nim, nýbrž kvůli bývalému vedoucího sboru, aby mu předal soudní příkaz, že se k němu nesmí už přiblížit a ani ho nějak kontaktovat.Sbor zatím najme profesionálního choreografa. Co však předvádí při jejich první zkoušce, se nikomu nelíbí, a tak ho Rachel vyhodí a zároveň se Willovi omluví, ten se do sboru vrací. Kurt nakonec řekne, vůbec jako prvnímu, Mercedes, že je a vždycky byl gay a oba se usmíří. Zdá se, že plán Sue zničit sbor zatím nevýchází.

1x05 Slither

5. října 2011 v 12:41 | VerisQ :* |  SC epizody
Roztržená mezi její loajalitou ke Kruhu a k její rodině, Cassie zápasí s tajemstvím, které musí skrývat před babičkou. Nick je překvapen, když Melissa zaujme nový postoj a požádá ho o pomoc s hledáním její rodinné Knihy kouzel. Faye je také přibrána do party, ale není z toho, že dělá třetí kolo, příliš šťastná. Mezitím Diana touží po nějaký čase osamotě s Adamem, a tak uspořádá večerní rande, aby mohli znovu rozdmýchat jiskru v jejich vztahu, ale všech šest se opět sejde, aby zahnaly temné síly, které hrozí zničit kruhu zevnitř. Nevědomy nového nebezpečí blížící se k jejich dětem, se Dawn připojuje k Charlesovi na palubu jeho lodi, aby probraly plány s Kruhem, ale Charles může mít na mysli více než jen pouhý obchod.


Nina: Photoshoot ke 2. sérii

5. října 2011 v 12:35 | VerisQ :* |  TVD herci

Dvě promo-fotky ke 2. sérii

5. října 2011 v 12:34 | VerisQ :*

3×06 – Smells Like Teen Spirit

3. října 2011 v 12:45 | VerisQ :* |  TVD díly
VÍTEJTE ZPĚT, MATURANTI - První den v maturitním ročníku jsou Elena, Caroline, Bonnie a Matt stále otřeseni z nedávných událostí, zatímco Tyler si všechno užívá až příliš. Damon je otrávený z nového hosta a všichni jsou překvapeni z nového studenta v Alaricově třídě dějepisu. Když si Matt uvědomí, že udělal velkou chybu, tak požádá Bonnie o pomoc. Stefan mezitím pokračuje ve vykonávání svého posledního úkolu pro Klause.

3×05 – The Reckoning

3. října 2011 v 12:44 | VerisQ :* |  TVD díly
ŽERTOVNÁ NOC MATURITNÍCH ROČNÍKŮ, PRO KTEROU STOJÍ ZA TO ZEMŘÍT - Navzdory všemu, co se stalo, je Caroline odhodlaná dohlédnout na to, aby si Elena, Bonnie, Matt a Tyler tradiční Žertovnou noc maturitních ročníků před začátkem školního roku užili. Když se ale objeví nezvaní hosté, netrvá dlouho, než večer nabere smrtelné obrátky. Damon přesvědčí Jeremyho, že své spojení se druhou stranou může využít k nalezení způsobu, jak přemoci Klause. Klaus prohlubuje svou kontrolu nad Stefanem a využívá ho k ještě více násilným a nebezpečným účelům.

3×04 – Disturbing Behavior

3. října 2011 v 12:44 | VerisQ :* |  TVD díly
RODINNÁ POUTA - Jsme stále ještě v Chicagu, kde Klaus využívá starou známou čarodějnici Glorii k tomu, aby mu pomohla dopátrat se chybějících informací, které by mohly vysvětlit, proč Klausův plán nefunguje. Gloria pomocí svých kouzel odhalí fascinující střípky pravdy, ale brzy pozná, že potřebuje Stefana, aby mohla dostavět skládačku. Když Stefan vytuší, že je v nebezpečí, dočká se pomoci od překvapivého spojence. Zpátky do Mystic Falls. Frustrující nový nepřítel tlačí Damona přes okraj propasti. Damon se brání takovým způsobem, že to zanechá trvalé následky. Caroline bojuje se svými citovými problémy, i když se snaží pomoci Eleně, aby čelila svým pocitům. Jeremy dosáhne krátkého, ale znepokojivého průlomu s jednou z jeho přízračných návštěvnic, z čehož bude ještě zmatenější než kdy dřív. Bonnie bude čelit zvláštnímu setkání, které ovlivní všechny.

3×03 – The End of the Affair

2. října 2011 v 12:43 | VerisQ :* |  TVD díly
BOUŘLIVÁ DVACÁTÁ LÉTA - Klaus a Stefan přijíždí do Chicaga, kde se Stefan znovu shledává s upírkou ze své minulosti, která o něj doposud neztratila zájem. Ve flashbacku se podíváme do Chicaga ve 20. letech minulého století, ve kterém Stefan čelí šokující kapitole jeho bouřlivé minulosti. Poté, co Damon dostane od nečekaného zdroje tip ohledně toho, kde se Stefan s Klausem nacházejí, se spolu s Elenou vydává po jejich stopě. Tyler si mezitím v Mystic Falls dělá obavy o Caroline a pro pomoc se obrací na šerifku.

3×02 – The Hybrid

2. října 2011 v 11:54 | VerisQ :* |  TVD díly
NOVÝ ŘÁD - Klaus uvádí do pohybu plán, který mu zajistí ještě více síly, ale díky nedobrovolné účásti vlkodlaka Raye Suttona nejdou věci tak, jak Klaus plánoval. Damon a Alaric neochotně souhlasí s Eleninou novou strategií na nalezení Stefana, ta ale Damona uvrhne do nebezpečného boje s nečekaným nepřítelem. Jeremy, který se stále snaží porozumět tomu, co duchové z jeho minulosti chtějí, se obrací pro pomoc na Matta. Tyler, který nemá ponětí, že Caroline potřebuje jeho pomoc, čelí citovému střetu se svou matkou.

3×01 – The Birthday

2. října 2011 v 11:53 | VerisQ :* |  TVD díly
JE TO MOJE OSLAVA - Ráno, v den Eleniných 18-tých narozenin, je Caroline zaneprázdněna přípravou oslavy, ale Elena je zaměřená ná hledání stop, které by jí mohly pomoci zjistit, kde je Stefan. Damon rovněž pátrá po Stefanovi a zároveň se snaží chránit Elenu a zabránit tomu, aby neudělala něco, co by k ní přilákalo Klausovu pozornost. Mezitím jsou Klaus a Stefan zaneprázdněni stopováním vlkodlaka jménem Ray Sutton. Jeremy, který nyní pracuje v Mystic Grillu společně s Mattem, se snaží porozumět tomu, proč od té doby, kdy ho Boniina magie přivedla zpět k životu, pořád vidí duchy Vicki a Anny. Mezitím Alaric dohlíží na Elenu a Jeremyho a zároveň se snaží vyrovnat s žalem nad smrtí Jenny. Caroline a Tyler čelí nové a nenadálé výzvě.

2×22 – As I Lay Dying

2. října 2011 v 11:51 | VerisQ :* |  TVD díly
POUTO MEZI BRATRY - Zatímco se na náměstí v Mystic Falls promítá film "Jih proti Severu," Damonovy vzpomínky na Katherine z roku 1864 mu stále více připomínají Elenu v současnosti. Stefan musí zaplatit strašlivou osobní cenu za to, že se snaží předejít tragédii, a šerifka Forbesová učiní zásadní, smrtelně nebezpečnou chybu, když se snaží udržet všechny v bezpečí. Víc jak jeden život visí na vlásku v důsledku obětního rituálu, který se dobral děsivého konce.
Režie: John Behring
Scénář: Turi Meyer, Al Septien, Michael Narducci
Kamera: Paul M. Sommers
Hudba: Michael Suby
První vysílání v TV: 12. května 2011
Sledovanost: 2,79 mil. diváků