Září 2011

HI!

29. září 2011 v 20:26 | VerisQ :* |  zbyteček.:)
Promiň te že nepíšu ale budu psát o víkendu a MOŽNÁ zítra nwm jak to stihnu zítra mám jít dělat referát tak že nwm..Tak se nezlobte jinak obíhat budu taky o víkendu

David Guetta

25. září 2011 v 19:13 | VerisQ :* |  music
David Guetta & Chris Willis ft Fergie & LMFAO - Gettin' Over You
David Guetta feat Rihanna - Who's That Chick
MOJE OBLÍBENÁ
David Guetta feat. Amanda - Like a Machine

MUSÍÍÍÍC

25. září 2011 v 19:09 | VerisQ :* |  music
Rihanna - Only girl (in the world)
Rihanna - Man Down

2×13 – Daddy Issues

25. září 2011 v 19:05 | VerisQ :* |  TVD díly
VÝBĚR STRANY - Elenu, Jennu i Damona velmi nepříjemně překvapí návrat Johnathana Gilberta do Mystic Falls. Caroline se svěří Stefanovi o svém rozhovoru s Tylerem, a Stefan se snaží co nejlíp domluvit Tylerovi, který je naprosto zmatený a rozrušený. Jeremy se snaží uklidnit Bonnie po jejím znepokojivém rozhovoru s Jonasem. Když Jules zajme rukojmí, situace rychle vystupňuje až do násilného střetu
Režie: Joshua Butler
Scénář: Kevin Williamson, Julie Plec
Kamera: Paul M. Sommers
Hudba: Michael Suby
První vysílání v TV: 3. února 2011
Sledovanost: 3,19 mil. diváků

2×12 – The Descent

25. září 2011 v 19:00 | VerisQ :* |  TVD díly
ZKÁZA, BEZNADĚJ A OSOBNÍ VZRŮST - Stefan si myslí své o Eleniném novém plánu na budoucnost. Zatímco se Damon snaží z Jules dostat pravdu, požádá Elenu, aby pohlídala Rose, jenže se z toho vyvine nečekaně nebezpečná záležitost. Caroline s Mattem se snaží být o svých pocitech jeden k druhému upřímní, a Caroline je překvapená, jak Tyler reaguje na její šlechetnost. Damon se snaží skrýt své skutečné pocity, když ho krize života a smrti udeří víc, než by čekal.
Režie: Marcos Seiga
Scénář: Elizabeth Craft, Sarah Fain
Kamera: Paul M. Sommers
Hudba: Michael Suby
První vysílání v TV: 27. ledna 2011
Sledovanost: 3,46 mil. diváků

2×11 – By the Light of the Moon

25. září 2011 v 18:58 | VerisQ :* |  TVD díly
TYLER ČELÍ SVÉ PRVNÍ PŘEMĚNĚ - Jelikož se blíží úplněk, Caroline pomáhá Tylerovi připravit se na první přeměnu, kterou nemůže zastavit. A zatímco se Stefan s Katherine slovně provokují, Damon s Alaricem jsou podezřívaví ohledně cizinky Jules, která se objeví v Mystic Falls hledajíc svého ztraceného přítele - Masona. Elena začíná být frustrovaná tím, jak se Jeremy i její ostatní přátelé podílejí na její ochraně a snaží se ji udržet v bezpečí. Bonnie a Luca pracují společně na kouzle, přičemž každý z nich stále chrání tajemství toho druhého. Elijah se také nečekaně objeví s nabídkou, která by mohla všechno změnit.
Režie: Elizabeth Allen
Scénář: Mike Daniels
Kamera: Paul M. Sommers
Hudba: Michael Suby
První vysílání v TV: 9. prosince 2010
Sledovanost: 3,1 mil. diváků

Lea Michele se rozešla s přítelem!

25. září 2011 v 8:48 | VerisQ :* |  Glee herci
Hvězda seriálu Glee je téměř po roce a půl single...Lea a broadwayský herec Theo Stockman spolu začali chodit před sedmnácti měsíci. Lea sice pracovala v L.A., zatímco Theo žije trvale v New Yorku, přesto se ale zdálo, že je vše v naprostém pořádku a herečka se dokonce nedávno svěřila: "Potřebuji mít partnera. Jakéhokoliv! Jsem taková ta holka, co s někým musí chodit. Raději budu ve vztahu na dálku, než abych byla single."Dokonce se mnohokrát nechala slyšet, že Theo je ten pravý, protože jí velice připomíná jejího otce: "Můj táta mě pokaždé takovým zvláštním způsobem rozesměje a Theo dokáže to samé. Oba milují přírodu chrání ji. Jsou si tak podobní. Moc si jich vážím."Přesto ale tenhle nadějně vyhlížející vztah nevyšel. Přesné důvody Lea neuvedla a se slzami v očích jen prozradila: "Nebyl to dramatický rozchod. Jsme a vždycky budeme přátelé."

Promo k 1×03 Loner

25. září 2011 v 8:47 | VerisQ :* |  SC videa/promo


24.9.2011

24. září 2011 v 18:52 | VerisQ :*

23.9.2011

23. září 2011 v 18:52 | VerisQ :*

22.9.2011

22. září 2011 v 18:49 | VerisQ :*

2×10 – The Sacrifice

22. září 2011 v 18:46 | VerisQ :* |  TVD díly
JEREMY DĚLÁ NEBEZPEČNOU CHYBU - Elena se rozhodne vzít záležitosti do svých rukou a nabízí Rose lákavou nabídku pomoci. Jakmile se ale události začnou vymykat kontrole, požádá Rose Damona, aby vzal do svých rukou plán, který už ale Elena započala. Jeremyho lehkomyslný pokus pomocí Bonnie získat měsíční kámen, ho dostane do situace, kdy je ohrožen nejen jeho život, ale zároveň tím dostává do nebezpečí i Stefana. Bonnie a Luka se začínají sbližovat. Tyler ukazuje Caroline sklep Lockwoodů, kde Car učiní děsivé odhalení.
Režie: Ralph Hemecker
Scénář: Caroline Dries
Kamera: Paul M. Sommers
Hudba: Michael Suby
První vysílání v TV: 2. prosince 2010
Sledovanost: 3,46 mil. diváků
Zdroj

EW Shoot

22. září 2011 v 17:40 | VerisQ :* |  SC photo

1x04 Heather

22. září 2011 v 17:30 | VerisQ :* |  SC epizody
Cassie vyhledá dávného přítele své matky, Heather Barnesovou a zjistí, že od požáru před 16ti lety byla v katatonickém stavu. Cítí se provinile, neboť její matka a Kruh může mít co do činění s Heatheřininým aktuálním stavem, Cassie říká Dianě, že chce použít kouzlo na pomoc Heather. Diana ale odmítá pomoci, kdežto Faye je z myšlenky kouzlení více než nadšená.

Homer

21. září 2011 v 17:40 | VerisQ :* |  Simsnovi herci
Homer Jay Simpson hlavní postavou amerického animovaného seriálu Simpsonovi. Je manželem Marge Simpsonové a otcem Barta Simpsona, Lízy Simpsonové a Maggie Simpsonové. I když je často zobrazován jako nenasyta, lenoch nebo hlupák, občas disponuje zajímavou inteligencí. Homer se stal populární postavou a americkým idolem. Homer pracuje ve Springfieldské jaderné elektrárně jako bezpečnostní technik. Jeho nejlepší přátelé jsou Lenny Leonard, Carl Carlson, Vočko Szyslak a Barney Gumble. Má bratra Herberta Powella.V České republice ho dabují Vlastimil Bedrna (1. - 12. série) a Vlastimil Zavřel (13. a další série).Homer Simpson ztělesňuje americké stereotypy: je líný, hulvátský, poměrně nevzdělaný, obézní, netolerantní, nejapný a silný alkoholik. Má uvolněné cítění reality, ale dokáže se vzchopit a být pohotový. Přes očividný dělnický status, prožívá množství mimořádných dobrodružství, dokonce cestuje vesmírem jako astronaut. Nosí kontaktní čočky.Homer Simpson získal oblibu znepokojeným bručením "D'oh!" , které je zkrácenou formou Jimmyho Finlaysonova "Dooooh" z filmu Laurel and Hardy.Matt Groening dal Homerovi jeho jméno po svém vlastním otci Homerovi Groeningovi, přičemž toto jméno dal i svému prvorozenému synovi. Při bližším pohledu vypadá Homerovo ucho a vlasy nad ním jako M a G jako jméno autora.

Trailer na 2×02

21. září 2011 v 17:37 | VerisQ :* |  Hawaii Promo videa

1x03 Loner

21. září 2011 v 17:19 | VerisQ :* |  SC epizody
Pohledný spolužák jménem Luke pozve Cassie na taneční slavnost, a poté, co Cassie vidí Adama trávit čas s Dianou v loděnici, jeho nabídku přijme. Mezitím Melissa vidí slavnost jako příležitost ke sblížení se s Nickem. Faye na druhou stranu, nemá vůbec v plánu tam jít, a naopak zůstává soustředěna na nalezení způsobu, jak ovládnout své síly. Dawn zjistí, že někdo z jejich minulosti, muž jménem Zachary, je ve městě a klade otázky týkající se Cassie a Kruhu, a tak požádá Charlese, aby na něj dohlédl.

1x02 Bound

21. září 2011 v 17:16 | VerisQ :* |  SC epizody
Ve snaze odprosit se od Kruhu a vytvořit si normální dospívající život v Chance Harbor, se Cassie spřátelí s nečarodějnicí Sally Matthews. Diana obávající se, že by se jejich moc mohla vymknout kontrole, nutí všechny, aby se drželi pohromadě v Kruhu, ale Faye je nadšená nárůstem její síly a odmítá se účastnit, zatímco Melissa i přes varování Faye flirtuje s Nickem. Mezitím Adam bojuje se svými rostoucími city k Cassie, ale okolnosti je stále svádí dohromady a nutí Cassie se rozhodnout.

1x01 Pilot

21. září 2011 v 17:14 | VerisQ :* |  SC epizody
Cassie Blake se otočí svět vzhůru nohama, když její matka zemře za záhadných okolností, a tak je Cassie donucena se přestěhovat ke své milující babičce Jane do malého městečka Chance Harbor ve Washingtonu. Zatímco se snaží přizpůsobit se svému novému životu, brzy se spřátelí s přívětivou spolužačkou Dianou, který ji nabízí ukázat okolí a představuje ji podlé Faye, její pobočnici Melisse a sousedovi Nickovi. Věci se však více zkomplikují, když se setkává s Adamem, Dianiným přítel, se kterým cítí okamžité a silné propojení. Po setkání s jedním z matčiných přátel z mládí, Dawn Chamberlain, ředitelkou školy a matkou Faye, se začne Cassie ptát, proč její matka nikdy nemluvila o svém rodném městě. Když se jí začnou dít podivné a nebezpečné věci, jsou Cassieini nový přátelé nuceni jí prozradit jejich tajemství - a to, že jsou všechni čarodějnice a čarodějové a její příchod dokončit kruh. Nicméně, kruh nebyl znovu sestaven náhodou - Dianin otec, Charles Meade má pro skupinu své vlastní plány.

2×09 – Katerina

21. září 2011 v 15:10 | VerisQ :* |  TVD díly
KATHERININA MINULOST ODHALENA - Elena se vystavuje nebezpečí, když se snaží najít pravdu o Katherinině minulosti a také co skrývá její vlastní minulost. Elena ví, že by Stefan s plánem nikdy nesouhlasil a tak prosí Caroline, aby mlčela. Damon vykošisťuje svého nového důvěrníka při odhalování moci a účelu měsíčního kamene. Jeremy a Bonnie se seznamují s Lukem - novým studentem s šokující rodinou historií.
Režie: J. Miller Tobin
Scénář: Andrew Chambliss
Kamera: Paul M. Sommers
Hudba: Michael Suby
První vysílání v TV: 11.listopadu 2010
Sledovanost: 3,50 mil. diváků
Zdroj

2×08 – Rose

21. září 2011 v 15:03 | VerisQ :* |  TVD díly
PRADÁVNÁ BYTOST V MYSTIC FALLS - Stefan a Damon se dozvídají nové informace na téma lidí, upírů a událostí v dávné minulosti, poté, co přispěchají na pomoc Eleně. Jeremy pomáhá Bonnie po velice těžkém a vyčerpávajícím kouzle. Caroline dělá vše pro to, aby trochu ulehčila Tylerovi v jeho těžkém životním období. Damon a Stefan se dozvídají nové informace.
Režie: Liz Friedlander
Scénář: Andrew Chambliss
Kamera: Paul M. Sommers
Hudba: Michael Suby
První vysílání v TV: 4.listopadu 2010
Sledovanost: 3,56 mil. diváků
Zdroj

3x02 promo

21. září 2011 v 15:01 | VerisQ :* |  TVD promo,video

Sneak-peek k 3×02

21. září 2011 v 14:59 | VerisQ :* |  TVD promo,video

21.9.2011

21. září 2011 v 8:46 | VerisQ :*