Červenec 2011

Leighton Meester žaluje mámu

31. července 2011 v 19:57 | VerisQ :* |  osobnosti..
Mamka Leighton Meester prý utratila její peníze za kosmetické procedury!Gossipka se bude soudit se svou mamkou Constance Meester. Ta měla peníze, které Leighton vydělala a posílala pro své sourozence, utratit za zkrášlující kosmetické procedury jako prodlužování vlasů, plastické operace nebo botoxové injekce.Podle soudních dokumentů Leighton posílá své matce, která prý odmítá pracovat, 7500 dolarů měsíčně (135 000 Kč), aby se starala o mladšího brášku Lexe, který má zdravotní potíže.Místo toho ale Constance, které se Leighton narodila ve vězení, kde si odpykávala trest za pašování drog, peníze utrácela za sebe.Na soudu bude rozhodnutí, jak to vlastně všechno je, protože mezi oběma byla jen ústní dohoda.
Už dříve ale herečka o své matce řekla, že je velmi výstřední a excentrická osoba. "Moje matka je hodně individuální, ale zároveň úžasná. Po celý život mě inspiruje."

Selena Gomez také vsadila na vlastní vůni

30. července 2011 v 12:32 | VerisQ :* |  osobnosti..
Na business se dala i Selena Gomez, bude mít svůj vlastní parfém.Selena na něm spolupracovala posledních 12 měsíců a nemůže se dočkat, až si k němu všichni přivoní. Prozradila nám: "Pracovala jsem na něm skoro celý rok. Strašně mě to bavilo, je to vzrušující práce a hodně mě zajímalo všechno kolem. Podílela jsem se na celém procesu, od vybírán vůní, přes design flakónku až po kampaň. Celý ten proces mě hodně bavil."Selena tvořila svou vůni se značkou Adrenalina a do obchodů by měla přijít příští rok. Zástupce společnosti řekl: "Byli jsem ze spolupráce se slečnou Gomez nadšení. Více ale prozradíme, až budeme vědět přesné datum, kdy se vůně objeví v obchodech."Zatímco Sel v této sféře teprve začíná, vůně, na které pracoval její přítel Justin Bieber, se pomalu stává jedním z nejprodávanějších roduktů roku 2011. Jeho Someday vydělala během prvních tří týdnů v řetězcích Macy' s více než 3 miliony dolarů a stane se tak možná nejúspěšnější prodávající se vůní celebrity v celé historii. Manažerka prodeje, Karen Grant, přiznala: "Neměli jsme tu takový úspěch od vůní Jennifer Lopez's - Glow a Britney Spears - Curious!"

Rihanna je ženou roku!

30. července 2011 v 12:24 | VerisQ :* |  osobnosti..
Vyhrála v anketě, kterou každoročně vyhlašuje italský časopis Vogue.Italské čtenářky Riri zvolili Ženou roku kvůli její charitativní činnosti a úspěchu v hudbě. Hlavně je ale okouzlila tím, jak dokáže zvládat nepřízeň osudu, konkrétně napadení ex-přítelem Chrisem Brownem a drogově závislého otce Ronalda Fentyho.Vogue píše: "Nezávislá, energická mladá Robyn Rihanna Fenty (jen 23) je naší Ženou roku, a to nejen na základě jejích úspěchů a vysokých výdělků, ale především pro její odvážnou a bojovnou povahu. Tu povahu, která ji z Barbadosu vytáhla na vrchol žebříčků populární hudby a způsobila, že jen a jen díky ní samotné, ji zná celý svět (brzy například jako tvář společnosti Armani)."Dál se v článku například píše: "Rihanna je bezpochyby žhavou kandidátkou na post královny popu. Její kariéra je založená na vynalézavém použití sexy stylu a provokace. Dokázala si vydobít své místo i přes smutné události v osobním životě."

Nové promo-plakáty

30. července 2011 v 10:26 | VerisQ :* |  SC photo
NOVÉ PROMO FOTKY VE VELKÝCH ROZMĚRECH TAK TY SI MUSÍM VŠECHNY VYTISKNOUT..

Tubey Awards – Finále

30. července 2011 v 10:13 | VerisQ :*
Server Television Without Pity spustil finální kolo své ankety. The Vampire Diaries jsou nominováni v těchto kategoriích:

Nejlepší Drama: The Vampire Diaries
Nejlepší skoro-romantický-ale-ne-tak-docela vztah: Caroline a Tyler; Damon a Elena
Nejlepší ne-romantický vztah: Alaric a Damon; Caroline, Elena, a Bonnie
Nejlepší rodinný vztah: Gilbertovi, Salvatorovi
Nejlepší pop-kulturní odkaz: Damon mluví o Bela Lugosim a Lon Chaneym, Jr., Sr.
Nejlepší herecké obsazení: The Vampire Diaries
Nejlepší "Hell Yeah!" Moment: Polibek Damona a Eleny
Nejneočekávanější zápletka: Katherine zabije Caroline a přemění ji na upíra, aby doručila zprávu.
Nejlepší padouch: Damon, Klaus
Nejméně zlý padouch: Damon
Hlasovat můžete zde.


Kristen Stewart si zahraje Sněhurku

30. července 2011 v 10:07 | VerisQ :* |  Twilight herci
Život Kristen se netočí jen kolem posledního dílu Twilight, ale také kolem její nové role ve filmu "Snow White and the Huntsman".Možná tě teď napadne, že se vizáží Kristen na Sněhurku náramně hodí, a už jí vidíš spící s bledou pletí a rudými rty ve skleněné rakvi. Jenže Sněhurka v jejím podání nebude žádná mdlá princezna, ale pořádná bojovnice. Její role nemá s původní postavou pohádky bratří Grimmů moc společného. První fotky Kristen ukazují ve zbroji a s mečem v ruce, kde spíš než Sněhurku připomíná Johanku z Arcu. Ale vzhledem k tomu, že celý film "Snow White and the Huntsman" nebude mít se známou pohádkou mnoho společného, máme se určitě na co těšit. Celá zápletka bude stát na tom, jak otec (v podání Chrise Hemsworthe) učí svou dceru Sněhurku bojovat, aby se ubránila zlé Královně. Tu si zahraje Charlize Theron, a nesmíme zapomenout na prince, ve kterém uvidíme Sama Claflina. Světová premiéra filmu je naplánovaná na konec května 2012. Určitě nebude trvat dlouho a uvidíme ho i v našich kinech.

Rihanna: video za zákulisí LOUD

30. července 2011 v 10:03 | VerisQ :* |  osobnosti..
Rihanna v těchto dnech 'dojela' své americké turné LOUD. Máme pro tebe super video, jak to na takovém turné vypadá v zákulisí.Finální koncert v New Yorku byl vážně pecka. Rihannu přišli na pódium podpořit i její 'učitel' Jay-Z a nemohl samozřejmě chybět ani Kanye West. Podívej se na video, jak to na tomhle koncertu vypadá z Rihannina pohledu. Nahlédni do zákulisí i na pódium, dívej se, jak si Rihanna převléká kostýmy, s kým se zdraví i jak to vypadá, když se objeví před fanoušky.

New Yorský koncert byl určitě pro všechny fandy nezapomenutelný zážitek!

ZDE


Novinky na mém blogu

30. července 2011 v 9:56 | VerisQ :* |  zbyteček.:)
Tááák že novinky na mém blogu
 1. Mám tu new celej horní box
 2. Mám na něm danej nově "SPŘÁTELENÍ","OHODNOCENÍ BLOGU","SOUTĚŽ"
 3. Jak ste si všimly že přidávám furt nějaký články o TVD a SC a Stmívání tak je to proto že to mám ráda a přidávám věci které mám ráda....Jestli chcete něco abych sem přidala tak piště do komentářů...!!
 4. Mám new dess kterej mi udělala moje SB
 5. No teďka už si to asi nikdo nepřečte ale jdu zase přidávat články...
Jinak do SOUTĚŽE ještě nabírám

Diplomek za ohodnocení blogu

30. července 2011 v 9:45 | VerisQ :*
Tááák a je tu další diplom za ohodnocení blogu ZDE
ani asi moc k tomu psát nemusím stačí si to přečíst akorát ta aktivnost ale jak teďka psala že asi do konce prázdnin tu nebude tak se nedá nic dělat...no já si myslím že si jí zlepší jestli na blog bude mít víc času....

O jaké roli sní Ashley Tisdale?

29. července 2011 v 12:48 | VerisQ :* |  osobnosti..
Chtěli jsme probrat hlavně herecké začátky, současnost a budoucnost. Ash (26) nám ale navíc práskla, jaká je její vysněná role a co si myslí o společnosti Disney.Tvůj hlas můžeme slyšet jako Candance v seriálu Phineas & Ferb. Jak ses k téhle roli dostala?"S dabováním jsem začala, když mi bylo 10. Bylo to ve filmu All Dogs Go To Heaven, ale pracovala jsem také pro MGM a další animáky. Bylo to skvělé. Je to něco úplně něco jiného než když natáčíte hraný seriál nebo živou show. Dabování mě vždycky bavilo. Později mě oslovila společnost Disney, kde vznikly pilotní díly ke dvěma různým seriálům, ale ani jeden se nakonec nevysílal. Když pak přišla třetí nabídka na Phineas & Ferb, už jsem ani nedoufala, že se chytí. Ale dopadlo to skvěle a tenhle seriál už běží spoustu let.Při namlouvání Candance se asi pořádně vyblbneš, co?
"Je to vážně legrace. Celá tahle show je maximálně zábavná a její tvůrci Dan Povenmire a Jeff Marsh jsou neúnavní vtipálci. Vystupuju v tomhle seriálu 5 let, takže už je dobře znám, ale oni mě stejně vždycky nějak nachytají."Se společností Disney pracuješ už hezky dlouho. Co ti tahle spolupráce přináší a co bys naopak změnila?"Moc si vážím toho, že jsem od nich dostala takovou příležitost a důvěru. Jsem hrdá na to, že patří právě pod Disney. Mám ráda svou práci a tahle společnost mi umožňuje ji dělat naplno. Za což ovšem vděčím hlavně fanouškům, že mají mé pořady rádi a že to často do Disney píší. Díky vám všem."Ale co všechny ty promo akce a svazující smlouvy, které jsou v pozadí úspěchu každé Disney star?"Jasně, já vím, co máte na mysli... Beru to jako součást mé práce. Nevadí mi to! Vlastně mě to docela baví. Můžeš si koupit například panenku Ashley Tisdale, buďto v růžovém oblečení nebo v golfovém outfitu. (smích) Teď se navíc začaly prodávat i figurky z Phineas & Ferb. (smích) Je to super!"Od té doby, co skončilo natáčení seriálu Hellcats, na ničem novém nepracuješ. Na co máš teď zálusk?"S Hellcats jsem si užila spoustu zábavy, bylo to skvělé natáčení, ale ráda bych se už posunula někam dál. Chtěla bych točit hlavně romantické komedie. Byla jsem nedávno na několika castinzích na různé filmy, tak doufám, že alespoň jeden z nich vyjde." Máš nějakou vysněnou roli?
"Vlastně ani nevím, jestli něco takového jako vysněná role existuje. Mám spíš oblíbený žánr, a to jsou komedie, takže budu velice spokojená, když si v nějakých dobrých zahraji. Na druhou stranu bych ale také byla šťastná, kdyby mě fanoušci mohli vidět v nějaké dramatické roli. Uvidíme, nechám se překvapit..."

Selena Gomez - Dream Out Loud

29. července 2011 v 12:41 | VerisQ :* |  osobnosti..
Podívej se na novou reklamu, kterou Sel natočila na další kolekci své módní značky Dream Out Loud.

Fotky Sel

26. července 2011 v 16:23 | VerisQ :* |  osobnosti..
Tak po dlouho době sem dávám jenom Fotky...

animačky Sel

26. července 2011 v 16:09 | VerisQ :* |  Animačky..!
Na netu jsem objevila pár animací seleny gomez...tak že se omlouvám jestli je někdo bude mít..Nina Dobrev pro časopis Elle Canada

26. července 2011 v 15:31 | VerisQ :* |  TVD herci
Nina se v září objeví v časopise Elle Canada, ale pár skenů si můžeme prohlédnout už teď.

Obsazení 2

26. července 2011 v 15:21 | VerisQ :* |  SC herci
Jessica Parker Kennedy-Melissa
Jessica Parker Kennedy (narozena 3. října, 1984) je kanadská herečka. Nejznámější je pravděpodobně za roli stále se navracející postavy Plastique z komiksové knížky ve veleúspěšném televizním seriálu inspirovaném Supermanem - Smallville. V roce 2008 si zahrála postavu Tami v komedii Another Cinderella Story a v roce 2007 také postavu Natalee v televizním seriálu MTV Kaya.
Ashley Crow-Jane Blake
Ashley Crow (narozena 25. srpna, 1960) je americká herečka. Nejznámější je za roli Sandry Bennet v televizním seriálu Hrdinové. Objevila se také ve filmech Minority Report, Little Big League a Dobrý synek. V Secret Circle ji budeme moci vidět v roli Cassiiné babičky Jane.
Shelley Hennig-Diana Meade
Shelley Catherine Hennig (narozena 2. ledna, 1987) je vítězkou soutěže krásy the Miss Teen USA z roku 2004, která se konala ve městě Destrehan v Louisianě. Je také herečkou. Hraje Stephanie Johnson v seriálu Tak jde čas.

Soutěž

26. července 2011 v 15:13 | VerisQ :*

Soutěž O Nejlepší Seriál/Film

Soutěž odstartuje až bude 10 soutěžících a víc.

PRAVIDLA
 1. Film nebo seriál se nesmí opakovat.
 2. Do komentářů mu dáte na fotku odkaz nebo vyberu já.
 3. Nemusíš mít blog.
Přihláška
 • Jméno/přezdívku?
 • Blog/email abych vás mohla informovat že soutěž začala?
 • Film/Seriál?
 • Odkaz nebo mám vybrat?
 • Souhlasíš s pravidly?Demi Lovato: dostala jsem ze sebe všechno

26. července 2011 v 10:57 | VerisQ :* |  osobnosti..
Jestli jsi už viděla nový klip Demi Lovato - Skyscraper, musí ti být jasné, že celé nové sólové album je pro Demi hodně intimní záležitost po náročném roce.V písničkách na novém albu se Demi vyzpívává z problémů, o který nidky před tím nemluvila. Už dříve se sice přiznala k sebepoškozování, mluvila i o své bipolární poruše a problémech s váhou. Cítila ale, že bude dobře, když sáhne ještě hlouběji a vypovídá se ještě víc. "Na albu jsou některá témata, která jsou pro mě hodně hluboko a já je tak dostala ven," přiznává. "Zpívám tam o věcech, o který jsem dřív ani nemluvila."Demi také prozradila, že má na těle nové tetování - kříž, pro který vybrala místo na ruce. "Jsem hodně spirituální. Věřím v Boha, jsem křesťanka, takže kde je lepší místo na takové tetováním než na ruce, ve které držím mikrofon..."Přes všechno, z čeho se Demi chtěla vypovídat, jsou na albu i 'lehčí' momenty, třeba duety s ve stylu R&B. "Jsou tam určitě i světlejší a lehčí pocity. všechny písně nejsou tak intenzivní, jako právě Skyscraper," vysvětlila Demi.
Demi Lovato - Skyscraper

Obsazení

25. července 2011 v 9:49 | VerisQ :* |  SC herci
Brittany Robertson-Cassie Blake
Brittany Leanna "Britt" Robertson (narozena 18. dubna, 1990) je americká herečka. Její nejznámější role jsou Cara Burns v seriálu Život podle Dana, Samantha ve Swingtown, Trixie Stone ve filmu Desátý Kruh, Lux Cassidy v seriálu Life Unexpected a Marnie Cooper ve filmu Vřískot 4. V seriálu Secret Circle si Britt zahraje postavu Cassie Blake.
Thomas Dekker-Adam Conant
Thomas Alexander Dekker (narozen 28. prosince, 1987) je americký filmový a televizní herec a muzikant. Je také zpěvák, napsal a vydal dvě alba. Nejznámější role jsou John Connor v Terminátor: Příběh Sáry Connorové, Nick Szalinski v televizním pořadu Honey, I shrunk the kids a Zach v seriálu Hrdinové.
Phoebe Tonkin-Faye Chamberlain
Phoebe Jane Elizabeth Tonkin (narozena 7. října 1989) je australská herečka a modelka. Od malička se hodně věnuje tanci, zejména baletu, hip-hopu a moderním tancům. Ve známost vešla zejména díky debutové roli mořské panny Cleo Sertori, kterou ztvárnila v dětském seriálu H2O, stačí přidat vodu. Její další role jsou napřiklad Fiona Maxwell v akčním filmu Tomorrow, When the War Began a Lexi v australském seriálu Packed to the Rafters.
Zbytek bude příště

O autorce CS

25. července 2011 v 9:41 | VerisQ :* |  SC herci
Lisa Jane Smithová se umisťuje na vrcholu žebříčků NY Times jako autorka bestsellerů Upíří deníky a série Night World. Napsala přes dvě desítky knih pro děti a mládež, což ji velmi těší. Její knihy jsou kombinací hororu, fantasy a romantiky. Napsala tři trilogie, dvě série a dva navazující romány. V jejích knihách vystupují obvykle krásní mladí lidé a nadpřirozená stvoření. Většinou se jedná o konflikt dobra a zla, který se točí kolem problematického antihrdiny. Ten se snaží stáhnout hrdinku do temnoty, ale nakonec skončí sám na straně dobra a stává se hrdinou.L. J. Smithová žije v Kalifornii, ale šťastnější je v malé chatě blízko národního parku Point Reyes, kde je plno stromů, zvířat a pláží, po kterých se může procházet, a spousta míst k turistice. Rádá sbírá různé věci: malé krabičky z různých zemí nebo zajímavého tvaru, dětské knížky z 19. století a starší, knihy o kvantové fyzice - obzvlášť kvůli záhadě temné energie ve vesmíru. Je velká optimistka a ráda čte, píše a diskutuje o knihách se silnými ženskými hrdinkami. Procestovala Evropu a Dálný Východ.Knihy pro mládež začala psát už v 80. letech 20. století. Z osobních důvodů byla nucena udělat desetiletou přestávku ve psaní v letech 1998-2008.

Nový poster pro Comic Con

25. července 2011 v 9:37 | VerisQ :* |  SC photo
Objevil se new plakát SC...


San Diego Comic-Con 2011 – spoilery & informace

24. července 2011 v 9:18 | VerisQ :* |  TVD zbytek,novinky
Aneb kdo nechce, ať nepokračuje se čtením dále…

- TVD panelu se zúčastnili Joseph Morgan, Nina Dobrev, Julie Plec, Ian Somehalder, Kevin Williamson, Paul Wesley a Candice Accola.
- "Která smrt vás zasáhla nejvíce?" Candice odpovídá, že to byla Vicki, Paul je pro Rose a pro Kevina byla těžká smrt Jenny. Julie Plec řekla, že stále dostává anonymní dopisy, protože zabili Masona Lockwooda. Pro Ninu bylo těžké se rozloučit s Vicki a Jennou. Joseph konstatuje, že smrt Jenny byla nejsmutnější událost druhé série.
- Linie s Jeremym bude prý hodně cool a celkem i strašidelná.
- Paul se těší na "rozparovače Stefana".
- Candice se líbí proměna Caroline v silnou ženu. Dále říká, že ji baví dělat kaskadérské kousky. A co čeká Caroline a Tylera? Ian řekne jedno slovo: "Štěňata." :-)
- "Co je víc zábavnější, hrát Elenu nebo Katherine?" Nina odpovídá, že se jí líbí oboje. Točí flashbacky a kouše lidi do krku. No, zkrátka Katherine ji baví víc.
- "Kterou jinou postavu byste chtěli hrát?" Joseph by chtěl být Damon, Nina, Paul a Ian by chtěli být Klausem. Candice je ráda, že může být Caroline. A Julie Plec by byla ráda Elijahem.
- "Půjdou Elena a Damon na rande?" Julie poukazuje na to, co řekla Katherine v závěru minulé sezóny - že je v pořádku milovat oba dva. Kevin dodává, že to, že se Katherine o oba bratry zajímá a stará, není bez důvodu.
- "Poznají herci, kdy hraje Nina Katherine a kdy Elenu?" Ian říká, že když Nina hraje Katherine, že se jí vždycky v očích sadisticky zajiskří. :-)
- "Když by si měla Nina vybrat mezi Stefanem a Damonem, koho by vybrala?" Nina odpovídá, že si naštěstí vybírat nemusí.
- "Když bude Stefan zlý, skčí Elena do náruče Damonovi?" Kevin odpovídá, že si nemyslí, že by mu Elena skočila přímo do náruče.
- "Komu se Nina spíše podobá? Eleně nebo Katherine?" Nina říká, že zpočátku byla spíše jako Elena, ale čím je starší, je jako Katherine.
- "Kterou guest-star byste ve VD rádi viděli?" Ian: "Fabio," Paul: "Aby si vyzkoušel Damona," Ian: "Ten chtěl ale moc peněz za epizodu." Nina dodává, že Kevin by rád zlákal Taylor Swift a že Justin Bieber si chtěl ve VD určitě zahrát.
- "Co byste na svých postavách změnili?" Ian je s vývojem Damona spokojený, neměnil by vůbec nic. Se všemi těmi
- Každý má také jedno "team" tričko - Ian je "team Stefan", Paul zase "team Damon". Nina je "team Katherine", Candice "team Tyler", no a Joseph má tričko "team Klaus". A co Julie a Kevin? Julie vytahuje tričko se jmény skoro všech "svých" postav. "Všechny tyto týmy spolu tvoří Kick-Ass rodinu, kterou nazýváme 'Vampire Diaries'," říká Ian.
- Žádný nový trailer nebyl vysílán, takže ten již dříve uvedený teaser je opravu oficiální Comic-Conový trailer ke třetí sérii.

Toť vše, dámy a pánové, panel The Vampire Diaries skončil…

PLSKY

23. července 2011 v 17:13 | VerisQ :*
Jak sem psala soutěž je v plném proudu...a jak sem slibovala Reklamu udělám až skončí první kolo a to bude 27.7.2011 a ten den začíná 2.kolo tak snad se tam dostanu....a ještě jednou bych vás poprosila o ty kteří to zrovna čtou prosííím hlasy i jestli se dostanu do druhého kola tak tu pro vás budu mít připravení odměnu za 1.kolo je reklama na 2.měsíce a možná i díl já to totiž nepočítám prostě to tam nechám delší dobu...a tak bych vás chtěla poprosit o co nejvíce hlásku...děkuji stačí naspat je do komentářů kolikatej jste dali hlas Děkuji
hlas ZDE sem tam s Ninou Dobrev

DĚKUJI


PLS

23. července 2011 v 12:46 | VerisQ :* |  zbyteček.:)

MOC VÁS PROSÍM DÁVEJ TE ZDE HLASY...JSEM TAM S NINOU DOBREV

MOOC VÁS PROSÍM

KDYŽ NAPÍŠETE RÁDA OPLATÍM

BUDETE U MĚ MÍT REKLAMU NA 2MĚSÍCE A MOŽNÁ I DÍL PROSÍM BYLA BYCH VELMI RÁDA TAK MI PLSKY NAPIŠTE DO KOMENTÁŘŮ KDO MI DAL HLAS A JÁ VÁM UDĚLÁM REKLAMU

DĚKUJI


Nový trailer

23. července 2011 v 10:08 | VerisQ :* |  SC videa/promo

Jaké je tajemství Tajného kruhu?
To je otázka vyvstávající v novém promo videu, které stanice CW včera zveřejnila a které obsahuje i pár nových scén.

Happy birthday Paul!

23. července 2011 v 9:50 | VerisQ :*
A dnes zde máme další narozeninové přání! Tentokrát slaví Paul Wesley, představitel Stefana - toho hodnějšího z bratrů (i když…), 29. narozeniny! Jemu takto na dálku přejeme vše nejlepší, hodně zdraví, štěstí v osobním životě, úžasné fanoušky a mnoho dalších rolí.Paulovi rodiče jsou Poláci, ale ještě před jeho narozením emigrovali do USA, do New Jersey. O herectví se začal zajímat už ve 3. třídě, když se na letním táboře zapsal na kurz herectví. Má starší sestru Moniku a mladší sestry Julii a Leah, jeho dlouholetou přítelkyní je herečka Torrey DeVitto. Rád sportuje - jeho koníčky jsou lední hokej a snowboarding. V roce 2005 začal používat jméno Wesley, protože se Wasilewski prý těžce vyslovovalo.

TÁÁK VŠE NEJ...!!;)