Červen 2011

SB diplom

30. června 2011 v 12:58 | VerisQ :*
Tady máš ten diplom.:


P.S.: Nezapomeň dodržovat pravidla..!!

Hannah Montana 1x03

29. června 2011 v 15:27 | VerisQ :* |  Online Hannah montana
Hannah montana 1x03 part 1/3
Hannah montana 1x03 part 2/3
Hannah Montana 1x03 part 3/3

Pár věcí které musím zlepčit na blogu!

29. června 2011 v 15:22 | VerisQ :* |  zbyteček.:)
1)Nový dess
2)přidat víc článků k:TVD,Secret cicle a stmívání
3)dodat víc filmů a seriálů online
4)přidávat víc novinek
5)víc textů a písniček
6)no skoro všechny rubriky oprášit
když to tak schrnu tak všechno co chci udělat je tady v těch bodech..No skoro všechno tam není to by bylo víc než 6bodů..tak jo když něco udělám tak to podtrhnu jinačí barvou než žlutou..!!

Zpráva

29. června 2011 v 15:10 | VerisQ :* |  zbyteček.:)
Ahojky víte jak jsem psala že tento blog měl být pozastaven 7.7.2011 tak se změnil termín je to až v Srpnu...tak že co se tím měmí že blog bude fungovat na plno od 6.8.2011 musím dřív jinak bych si nestihla nic zbalit do 15.8.2011 opět musím dřív protože přijedu ASI pozdě večer tak pak ten den psát nebudu moc..Jo taky bych se vám chtěla omluvit kdybych náhodou tu 4-5 dní nebyla tak jsem taky někde pryč a nestihla jsem se ozvat...Děkuji za pochopení

A co jinak jaký bude vysvědčení..???U mě dobrý a co u vás???

Robert Pattinson bude mít jednoduchou svatbu

29. června 2011 v 15:05 | VerisQ :* |  twilight saga
Kdy už se konečně vezmou a jaká bude jejich svatba? Rob prozradil ze svého soukromí zase něco víc…
Robert Pattinson a Kristen Stewart, už jsme si zvykli, že tahle dvě jména patří prostě k sobě. A protože tu je léto, s kterým přichází i svatby, míří na Roba jednoduchá otázka. "Nevidím to, že bych se ženil před stovkami hostů. Svatba, kam je pozvaných 500 celebrit není nic pro mě," svěřil se Robert.
"Mí nejlepší přátelé jsou pořád ti samí, které jsem měl, než nastal kolem celý ten filmový humbuk. Rád bych měl na své svatbě jen nejbližší rodinu a přátele, ne někoho, koho jsem jednou pozdravil na nějakém předávání cen," pokračuje Rob.
Zároveň také potvrdil, že obřad by určitě probíhal v jeho rodné Anglii. "Počasí v LA je sice super, ale svatba je něco, co by mělo proběhnout doma," doplňuje.
Rob nedávno řekl, že by se už rád usadil a měl rodinu. Prý se těší, až po jeho domě bude pobíhat kupa dětí. "Nejsem zrovna fanda pro neformální vztahy. Mám raději klasický model rodiny a jednou bych chtěl dvě až tři děti," prozradil svou představu Robert.

Taylor Swift: Nejen o kámoškách...

29. června 2011 v 15:02 | VerisQ :* |  osobnosti..
Country princezna z amerického Nashvillu nám prozradila, jak to dělá, že vypadá pořád tak dokonale, čeho si cení na svých kamarádkách a spoustu dalších zajímavostí.
Tréma!
"Na mých koncertech moc nervózní nebývám, spíš se na ně těším. Nikdy ale nekoukám do prvních řad, tam totiž většinou sedí moji nejbližší a před nima se stydím. Velkou trému mívám na vystoupeních, kde diváci nepřišli přímo na mě, takže třeba na předávání různých cen a podobně, kde vystupuje během jednoho večera víc zpěváků."
Nejoblíbenější TV postava
"Detektivka Olivia Benson ze seriálu Právo a pořádek. Když mám volno, tak dokážu sedět doma u telky a sledovat jeden díl za druhým. Cítím, že toho mám s Olivií hodně společného."
Best kámošky!
"Každá z mých nejlepších kamarádek dělá něco jiného. Jednu vídám na udílení hereckých cen, jednu mám ve své kapele a s jednou se potkávám, když se vrátí z koleje. Jsem šťastná, že je mám a že jim stále můžu věřit."
Dokonalý vzhled
"Miluju třpytivé šaty. Ty vypadají skvěle na každém. Na konci mého koncertu vždycky zpívám song Love Story. Pokaždé si na něj obléknu lesklé šaty a připadám si jako princezna."


new dess je tu

26. června 2011 v 16:20 | VerisQ :* |  zbyteček.:)
new dess je tu..jak jsem souhlasila tak ho nevidávám za svůj ale jedna SB mi ho udělala..ten dess je "BOŽÍÍÍÍÍ" ale vážně a to je jenom slabí slovo..však sami uvidíte..že je úchvatnej..už se těším tak že první věc kterou jsem si napsala na seznam je hotová....

TAK TÍM TO BYCH CHTĚLA PODĚKOVAT http://andrea-twilightsaga.blog.cz/ ŽE MI UDĚLALA TEN BOŽÍ DESS..

trapasyyy XD

26. června 2011 v 11:38 | verisQ:* |  vtipy,trapasy,lovestory......

Popelnicové dobrodružství!

Jako každé ráno jsem před začátkem školy šla vyhodit koš.Doufala jsem, že potkám našeho souseda, který je o dva roky starší než já a chodí do stejné školy.Tajně o něm sním už delší dobu, ale on o mně asi neví.S hlavou v oblacích jsem došla k popelnici a vyhodila všechno, co jsem měla v ruce.Až po pár minutách mi došlo, že jsem kromě koše vyhodila do popelnice i svoje klíče.Dlouho jsem přemýšlela, jak je odtamtud dostat.Nejdřív mě napadlo klíče vytáhnout dlouhým klackem, ale protože byl kontejner úplně prázdný, nedosáhla jsem na dno.Musela jsem tam vlézt!!!Jen tak tak jsem se tam dokázala vyškrábat.Hrozně to v té popelnici smrdělo a ještě jako naschvál se mi zavřelo víko.Popadla jsem svoje klíče a chtěla rychle vylézt.Když jsem zrovna otvírala víko, z vedlejšího vchodu vycházel ten cool týpek.Zastavil se udiveně ne mě zíral.Po chvíli se začal hrozně smát!Co nejrychleji jsem vylezla z té popelnice a mazala zpátky domů do sprchy.Nejhorší překvapení na mě čekalo, když jsem přišla do školy.Ten blbec rozkecal po celý škole, co se mi ráno stalo, od té doby mi říkají ,,BUFY"-a podle přemožitelky upírů to fakt není!

Smeč do hlavy

Minulý měsíc jsme měli ve škole turnaj ve volejbalu.Byla to velká událost a na zápas se přišla podívat celá škola, včetně deváťáků.Holky od nás byly z nich na větvi a já musím přiznat, že se mi jich taky pár líbilo.Chtěly jsme prostě před nimi vypadat co nejlíp, a tak jsme se snažily hrát dobře.Taky, že mám to šlo skvěle, a naše soupeřky neměly žádnou šanci!Začala jsem pokukovat po klucích, jestli se na nás nedívají, a když se na mě jeden z nich usmál a mrknul, ztratila jsem hlavu.Přestala jsem vnímat hru a všechno kolem.V okamžiku, kdy jsem se na něho chtěla podívat znovu se usmál se na oplátku, jsem dostala do hlavy obrovskou šlupku a přistála na podlahu s přiblblým úsměvem na tváři.Celé mi to došlo, až jsem uslyšela hysterický smích všech přítomných.Rudá jak rajče jsem si šla sednout na střídačku.Po chvíli si ke mně přisedl viník mého trapasu a dnes spolu chodíme.

Oční kontakt

Už dlouho se mi líbí jeden kluk.Nevěděla jsem ale, jak se s ním začít bavit a jestli bych se mu třeba vůbec mohla líbit.Nechtěla jsem čekal na zázrak a rozhodla se všechno vzít do vlastních rukou.Vymyslela jsem úžasnou záminku k našemu seznámení a lov mohl začít.Počkala jsem si na něho o přestávce na chodbě, a když procházel mimo, připletla jsem se mu do cesty tak, že do mě chtěl nechtě vrazil.Všechny věci,které jsem držela, se rozletěly po celé chodbě a můj idol pohotově nabídl, že mi s tím pomůže.Samozřejmě, že jsem souhlasila a po pár minutách,kdy bylo všechno posbírané,jsem se začali seznamovat.Klaplo to-pomyslela jsem si.Ve chvíli, kdy jsem ale vyslovila svoje jméno, mi z pusy vylétla oslintaná žvýkačka a letěla mu přímo do oka.Všechno jsem to viděla jako ve zpomaleném filmu.I ten jeho znechucený výraz!!!Než čekat,co se stane,jsem radši utekla.O hodinu později si o mém trapasu šuškaly i učitelky.

Táborový propadák

Letos na táboře jsem se neuvěřitelně ztrapnila.Do odjezdu domů zbývalo ještě několik dní a my jsem se s kámoškami rozhodly,že přemluvíme vedoucí,aby se uspořádala nějaká talentová soutěž.Přišlo jim to jako skvělí nápad a poslední večer jsme měli ukázat,co v nás je.Kluci stloukli malé pódium ze starých prken a mohlo se začít.Přišla řada i na mě a já,celá nervózní,vylezla na pódium.Chtěla jsem všechny ohromit svým tancem.Už několik let chodím na step a myslela jsem,že tu výhru mám skoro v kapse.V okamžiku,kdy jsem poprvé silou dupla,se ozvala rána a já se propadla dolů!!!Jak kdyby toho nebylo dost,i zbytek pódia se zřítil na moji hlavu.Celému tábora jsem byla pro smích.Myslím,že na to jen tak nezapomenou a budou se mi smát i příští rok.

Animačky..01

25. června 2011 v 10:56 | VerisQ :* |  Animačky..!


No nudila jsem se tak sem hledala na netu nějaký animačky a objevila jsem jednu stránku tak tady máte na ukázku animačky...

Smutná zpráva

25. června 2011 v 8:33 | VerisQ :* |  zbyteček.:)
Smutná zpráva. Jak jsem psala že blog bude plně funkční tak jsem se spletla 7.7.2011 jedu s kamarádkou na chatu..škoda tak že pár změn o víkendu no prostě do toho 7.7.2011 bude blog plně funkční a pak až ten datum nastane bude blog pozastaven jenom do 14.7.2011 od tohoto datumu by měl blog být zase funkčí...Vím je to blbě naplánované ale já zato nemůžu no holt teďka bude hodně takových změň..Blížej se prázdniny tak že nwm jak tady budu moc svá my bejt ale pokusím se co nejdřív...

New dess

25. června 2011 v 8:27 | VerisQ :* |  zbyteček.:)
Tak že jak jsem psala že jsem se rozhodla udělat new dess..a je to tady před 2-3 dny teďka nwm jsem si objednala od své SB nwm dess..ještě nwm kdy to bude ale věřím že to od ní bude hezký..tak pak vám dám vědět kdy ten dess bude..už se moc těším..!!

Kde jsem si dess objednala: http://andrea-twilightsaga.blog.cz/

Selena Gomez Who Says Video

23. června 2011 v 21:00 | VerisQ :* |  osobnosti..
Selena Gomez má nové video k singlu Who Says .Tohle zbrusu nové video zároveň představuje i Selenin nový film Monte Carlo, který v kině uvidíš už letos v srpnu.Před samotným videem má Sel pár slov k fanouškům, kterým nový klip se záběry z filmu představuje a doufá, že se jim v kinech bude líbit.
Monte Carlo vypráví o třech kámoškách, které jsou na prázdninách v Paříži. Super dobrodružství zažijí, když přijdou na to, že jedna z nich je podobná britské dědičce, která je tu netrpělivě očekávána.
Holky neváhají a její roli převezmou a dobrodružství v podobě 'královské povinnosti' v Monte Carlu jim přinese víc, než jen trochu luxusu... Ve filmu kromě Seleny uvidíš Leighton Meester a Katie Cassidy. V českých kinech film poběží už letos v srpnu!


Monte Carlo: Selena Gomez Who Says Video

Transformers 3

23. června 2011 v 20:48 | VerisQ :* |  Filmy
Dokud to neuvidíš na vlastní oči, neuvěříš!Mimozemští roboti, maskovaní za pozemská auta, a k tomu navíc jako třešinka na dortu nejkrásnější holka světa - modelka Rosie Huntington-Whiteley v hlavní roli! To všechno zabalené ve 3D kabátku! Ve třetím díle ságy Transformers se máš vskutku na co těšit! Válka mezi pozemšťany a vesmírnými mimozemšťany vypuká naplno a osud celé lidské civilizace visí na vlásku. Na scénu se proto opět vrací Sam (Shia LaBeouf), největší lidský spojenec starých známých plecháčů Optima Primea a Bumblebeea. Tentokrát už ale po jeho boku neuvidíš sexy holku Mikael (Megan Fox), ale krásku Carly (Rosie Huntington-Whiteley), která mu pořádně zamotá hlavu. A tak když se Sam dozví, že je Carly ve Washingtonu, na který hodlají mimozemšťani zaútočit, rozhodne se udělat cokoli pro její záchranu.Zkoukni trailer

Ahojky

23. června 2011 v 20:29 | VerisQ :* |  zbyteček.:)
Ahojky konečně jsem si našla chvilku na blog..ale furt ten termín platí..!!tak že které změny bych na blogu bych chtěla provést: 1) změnit dess.
2) přidat rubriky:Secret Circle,téma týdne,móda
3) víc článků
no a to je zatím vše no nic moc ale snažím se to dodržet teď sem přidám pár článků protože mám chvilku čas..ale jinak datum zůstává stejnej..!!tak zatím čau

ahojky =o*

19. června 2011 v 18:44 | VerisQ :* |  zbyteček.:)
Určitě jste si všimly že už moc nepřidávám články...je to důvod že se blížej PRÁZKY a teďka ve škoLe máme skluz....:( tak že jsem se rozhodla že už moc článku do prázdnin nebudu přidávat..ale stavowat se budu sem každej den..ale už moc přidávat články nebudu..!! jenom když budu mít čas tak sem je přidávat budu...Znovu na plní pecky by měl blog fungovat:7.7.2011 je to tým že po vízu budu muset chodit a obýhat všechny známí..tak že se těším až se tu budu moc věnovat na plno..UŽ MI TEĎ CHYBÍTE..!!

Dakota Fanning tváří parfému

16. června 2011 v 18:46 | VerisQ :* |  osobnosti..
Marc jacob si vybral Dakotu Fanning jako tvář svého nového parfému.Dostat takovou zakázku je sen mnoha modelek, hereček a celebrit vůbec. Pro svůj nový parfém Oh, Lola si návrhář Marc Jacobs zvolil herečku Dakotu Fanning. Je prý velmi 'svůdná a krásná'.Dakota má prý přesně to, co si všichni představují, když se řekne 'Lolita'. Navíc je její velký fanoušek a pozorně ji sledoval nejenom ve všech dílech Twilight. "Jsem jejím velkým fanouškem od chvíle, co jsem ji poprvé spatřil na plátně," přiznal návrhář."Když jsme zvažovali, koho obsadíme do reklamy na vůni Oh, Lola, viděl jsem akorát The Runaways, kde Dakota hrála. Hned jsem věděl, že je to přesně ona - svůdná, ale přesto sladká," svěřil se Marc Jacobs.
Dakota (17) má vůně Marca Jacobse moc ráda a tak nadšeně práci na jeho kampani přijala. Vysvětlila: "Vždycky, když vyšla nějaká jeho nová vůně, běžela jsem si ji do obchodu hned koupit, takže když se mě zeptali, jestli do toho půjdu, okamžitě jsem kývla," říká Dakota. "Je to pro mě obrovská pocta."Dakota není první herečka, se kterou Marc Jacobs spolupracuje. Před ní se tváří jeho extravagantní fashion značky stala Helena Bonham Carter, Victoria Beckham nebo režisérka Sofia Coppola.


Selena Gomez v nemocnici

12. června 2011 v 9:17 | VerisQ :* |  osobnosti..
Odvezli ji rovnou z natáčení...
Silné bolesti hlavy a žaludeční nevolnost přepadly Selenu (18) ve čtvrtek večer při talk show s Jayem Lenem. Ihned po skončení pořadu byla star převezena do nemocnice v Los Angeles, kde byla podrobena několika vyšetřením. Lékaři teď čekají na výsledky testování, aby mohli zpěvačce sdělit, co přesně jí je. Doufáme, že to nebude nic vážného.Ačkoli Sel nebylo dobře už když přijela k Jay Lenovi, při natáčení na sobě nedala nic znát. Přiznala například, že její rodiče Mandy a Rocardo, kteří se rozvedli, když jí bylo pět let, jsou velkými fanoušky jejího přítele Justina Biebera (17). "Prošel testem," smála se zpěvačka.A stejně tak Justinova rodina zbožňuje Selenu. Minulý týden pár zašel na oběd ke strejdovi JB a ti si prý novou lásku svého synovce okamžitě oblíbili: "Je tak sladká. Jsou nádherný pár. I když jsou oba velké hvězdy, stojí pořád nohama na zemi a jsou velmi přátelští. Justin je naše rodina a teď k němu přibyla i Selena."
Selena Gomez on Jay Leno june 9 2011

X-Men: První třída

9. června 2011 v 21:39 | VerisQ :* |  Filmy

Byli spojenci, teď jsou nepřátelé!
X-Men: První třída se dějově vrací ještě před film "X-Men Origins: Wolverine" (2009) a odehrává se v šedesátých letech minulého století - době začátku vesmírné éry a času naplněného vírou v lepší budoucnost, jak ji hlásal americký prezident JFK. A právě v téhle době, kdy vrcholí studená válka, graduje napětí mezi USA a SSSR, vstupují na scénu mutanti Charles a Erik, kteří předtím než přijali jména Profesor X a Magneto, byli dva obyčejní týpci, kteří když objevili svoje schopnosti, začali přemýšlet, jak by díky nim mohli pomoci lidstvu. Ale teď se z nich stali zapřísáhlí nepřátelé, kteří spolu se svými bojovými oddíly chtějí toho druhého za každou cenu porazit! Jak tahle bitka nakonec dopadne, se dozvíš v kinech!

Podívej se na trailer s českými titulky

Diplom

5. června 2011 v 13:36 | VerisQ :*
Za 2.bleskovku uděluji diplom...pro "MUCK :* "


Hannah montana 1x02

5. června 2011 v 9:39 | star :* |  Online Hannah montana
Další díl "HM" je tu
Hannah montana 1x02 Miley, dej si žvýkačku (1/3)
Hannah montana 1x02 Miley, dej si žvýkačku (2/3)
Hannah montana 1x02 Miley, dej si žvýkačku (3/3)

Bleskovka 2

4. června 2011 v 20:24 | star :* |  Bleskovky
Mám tu druhou bleskovku
Otázka zní "JAK SE JMENUJE TENHLE SERIÁL" do komentářů piště buď český nebo anglický název...!


Bleskovka

4. června 2011 v 20:18 | star :*
Za první bleskovku "KDO JE NA FOTCE" uhodla Lady Tereza Děkuji a blahopřeji
na fotce byla Selena Gomez
Tady máš diplom:


Hannah montana 1x01

4. června 2011 v 20:02 | star :* |  Online Hannah montana
bohužel jsem nenašla jinej zdroj než youtube.com tak to budu muset teda z toho předávat ale je to navíc díly tak to sem budu přidávat co nejvíc mi to půjde...

Hannah montana 1x01 lilly chceš znát tajemství (1/3)
Hannah montana 1x01 lilly chceš znát tajemství (2/3)

Hannah montana 1x01 lilly chceš znát tajemství (3/3)

Bleskovka 1

4. června 2011 v 19:49 | star :* |  Bleskovky
Ahojky máme tu první bleskovku..jo někdy jich bude hodně za sebou...napište do komentářů kdo to je...a čeká na vás odměna

"KDO TO JE NA OBRÁZKU.?"


2.úprava Seleny Gomez

4. června 2011 v 17:35 | star :*